Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik akkor ha külföldrő...

Mi történik akkor ha külföldről rendelek kutyát és nem felel meg a hirdetésben találhatóknak?

Figyelt kérdés
Rendeltünk egy husky kiskutyát Németországból és tartunk attól hogy mi történik ha a kiszállító több pénzt kér a megállapodottnál vagy ha nem fajtiszta a kutyus esetleg nem olyan amire számítunk? Vissza küldhető vagy mondhatjuk azt a szállítónak, hogy nem vagyunk hajlandóak kifizetni?
2015. márc. 16. 20:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a többieknek. Évekkel ezelőtt én is találtam így egy gyönyörű kiskutyát, leveleztem is velük, de amikor írtam nekik, hogy személyesen szeretnék a kicsiért elmenni, egyszerűen eltűntek. És utána fedeztem fel, hogy minden megyében hirdetnek és szinte minden faját.

Ha kiskutyát szeretnél, akkor itthon is találsz megfelelő tenyészeteket, és még ha olcsón is szeretnél vásárolni, akkor is megbízhatóbb, mint ezek a hirdetések. A valódi tenyésztőknél viszont igazi gyöngyszemeket találsz és mindegy milyen fajtáról van szó.

Itthon is találsz csalókat, ezért nem kell külföldre menned, de legalább itthon hamarabb ki tudod szűrni őket.

Egyébként egy állatorvos, aki tenyészt is, soha nem mondja, hogy nincs ideje a kutyáira.

2015. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg olcsón akarsz kutyát, és nem ragaszkodsz a kölyökhöz, ott a fajtamentés! Nagyon sok gyönyörű husky van náluk! :)
2015. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben az is volt, hogy vágóhídról mentett lovakhoz lehetett ingyen jutni, szállítási díj ellenében. Be is húztak vele a csőbe pár lelkes, de naiv állatbarátot...
2015. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
51%
Ezek kamu hirdetések,ordít róluk,hogy csalás,csak hát az emberi mohóság vakká tesz.
2015. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen mindegy, hogy kutya, autó, mobiltelefon vagy bankhitel, ami gyanúsan olcsó, az szinte biztos, hogy csalás. Ezzel a módszerrel mindig csőbe lehet húzni az embereket, mert mindig lesz, akinek a kapzsisága erősebb a józan eszénél.
2015. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként tegnap este írtunk neki egy másik e-mail címről ahol azt mondtuk neki személyesen mennénk el. Azon az e-mail címen ahol azt írtuk érte megyünk ,eltűnt így már biztos vagyok benne, hogy csaló és nagyon hálás vagyok a sok-sok segítségért!
2015. márc. 17. 11:10
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy egeszseges fajtatiszta kutya 100-150 ezer forintnal kezdodik. Ezt is vedd figyelembe!
2015. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy józan paraszti ésszel jártál el, vagyis kérdeztél és érdeklődtél, ezáltal megtudtad a lényeget és még egy kis plusz tájékoztatást is kaptál!:)


Bár minden kutyára vágyó ember így járna el.......

2015. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Huhh örülök, hogy sikerült felnyitni a szemed és lebeszélni. De továbbra is felháborít, hogy hogyan hagyják ezt évek óta az oldalon, hogy így telenyomja az oldalakat. Borzalmasan idegesítő is, amikor beírsz egy kutyafajtát és oldalakon keresztül ennek a szemétnek a hirdetéseit találod. Ja és kb minden fajtához ír egy ilyen szöveget, próbáld csak ki!
2015. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!