Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás átlag mennyi...

Kutyasétáltatás átlag mennyi FT/óra?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy döntöttünk, két okból is, hogy elmegyünk kutyákat sétáltatni. Ezt két okból tennénk: 1. Kell a pénz 2. Az állatok iránti szeretetünkből. Utánna olvastam, hogy általában 500 ft-ot adnának érte óránként. Mi ezt nem is keveselljük, de egyréezt ketten vagyunk, másrészt mi úgy gondoltuk, hogy a kutyáknak tanítanánk is valamit. Nekem is van kutyám, jártam vele kutya iskolába is, tudom, hogy tanítanak. Ezért dilemmázunk, hogy mennyit kérjünk, mert mint mondtam 1 ketten vagyunk 2 a kutyánkat tanítanánk is. Szerintetek így mennyit kapnánk egy óráért?

2015. márc. 23. 18:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Okés, akkor nem fogjuk tanítani. Ezért is akartam feltenni ezt a kérdést (részben), mert nem voltunk benne 100%-osan biztosak.
2015. márc. 25. 16:41
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

8. Vagyok.



1. Számlát nem kérni kell,hanem KÖTELEZŐEN adnotok! Ha belefutsz egy NAV-osban szo pol.

2. Ha az értékes kutyám megszökik és nem kerül elő vagy megsérül akkor garantáltan perelnélek is,és hidd el,hogy nyernék!

3. Egy GPS nyakörv nem hülyeség ám!

4. Ha hosszabb időre van nálatok,mert pl. dolgom van egész nap,reggeltől estig,akkor elvárom,hogy megetesd.

5. Ne tanítsd,ha nem értesz hozzá!

6. Az én ku rv a anyámat,hogy segíteni próbálok neked! (Ausztriai kutyasétáltatós rokonom elmondásai alapján szedtem össze a kérdéseimet.)

2015. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

7. Szerződés vagy bármi papír arról,hogy átvetted és vissza adtad az ebet?

8. A járműved alkalmas állat szállításra? (box,kutya öv,)

9. Itatókat viszel a sétára? És ugye ebenként,mindnek különt igaz?

2015. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én akkor sem bíznám másra a kutyáimat, ha nekem fizetnének érte...

Tudod mekkora felelősség, főleg más kutyáival?

Bocs, de ezzel a hozzáállással, amit írtál, hogy ha elszökne ott a chip - soha nem kérnélek fel, hogy ugyan már, sétáltasd a kutyáimat... marha sokra megyek vele, ha elüti az autó, vagy vki összeszedi és soha többet nem adja vissza nekem. Vállalod az anyagi felelősséget, ha bármi éri az állatot, míg veled van?

2015. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
14. Erről pofázok neki,de látod megsértődik és engem olt le.
2015. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 100Ft-ot nem fizetnék azért hogy két csitri a kutyámat sétáltassa....
2015. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Még nektek kéne fizetni nekem, hogy elvihessétek a kutyámat sétálni mert nagyon örülnék ha az 1000eurós Komondorom megszökne vagy valami történne vele elhiheted. :)
2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én 1000 Ft/óra -ért sétáltattam kutyákat Győrben 2018-ban.
2021. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az emberek a kisgyermeküket is idegenre bízzák : óvoda, bölcsöde, iskola, babysitter.
2021. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!