Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "divat" az xy-völgyi/xy-...

Miért "divat" az xy-völgyi/xy-hegyi kennelnév?

Figyelt kérdés
Elég sok kennelt ismerek névről - néhánnyal tapasztalatom is van -, és elég nagy részük valamilyen hegyi/völgyi. Igazából nem életbevágó fontosságú, de egy ideje már foglalkoztat a kérdés; gondoltam, hátha tudja itt valaki.

2015. márc. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy xy gyöngye. :)
2015. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ezt is meg akartam említeni, de kimaradt.
2015. márc. 23. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én konkrétan kettő ilyen tenyésztővel tartom a kapcsolatot. Gyakorikérdések Gyöngye Xy
2015. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbször a hegyi/völgyi az a lakóhely közelében levő terület elnevezése szokott lenni. (közelben található kirándulóhely, hegy, esetleg városban egy városrész...) A gyönygye, azt nem tudom, lehet jól hangzik.

Azért nem árt, ha egy kennelnévnek jó hangzása van, és nem is egyszerű kitalálni, főleg, hogy két azonos nevű nem lehet.

2015. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!