Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyleg nem jo otlet?

Tenyleg nem jo otlet?

Figyelt kérdés

Van egy kutyam(nagyon szeretem), de szeretnek meg egyet,viszont a szuleim nem engedik. Arra gondoltam hogy megkerdezem a nagymamam, hogy nem tarthatnam e nala a kutyat es delutanonkent elhoznam es egesz delutan itt lenne csak anya nem akarja h a kertet szetturja ezert nem engedi h itt lakjon, es igy csak ott lakna a kutya de en foglalkoznek vele , en setaltatnam. mellesleg a nagymamam a szembelevo utcaban lakik.

(Bocsanat az ekezethiany miatt) kerlek normalisan fejezzetek ki ha nagyon rossz otlet...


2015. márc. 23. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha ugyis masnal lenne a kutya, akkor miert nem valasztasz a kornyeken egy kutyat, akivel nem foglalkoznak? Minden nap eljarhatnal setalni, akar suliba is viheted stb. Tobbszor csinaltam ilyet. Sokan halasak lennenek, ha valaki foglalkozna a kutyaval helyettuk, foleg idosek. Csak arra keszulj fel, hogy akar mas kutyajaval foglalkozol, akar a nagyidnal tartasz egyet, aki tartja ot, mindig fog olyan dolgokat tenni vele, ami neked nem tetszik. Pl tuleteti nasikkal, elkenyezteti stb. Ezzel nem tudsz mit tenni, amig nem nalad lakik a kutya, hanem nala.

Viszont azt irod, mar van egy kutyad, anyukad meg attol fel, hogy az uj szetturja a kertet. Miert? A meglevo turja? Mert akkor inkabb azzal kene tobbet foglkozni.

2015. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A mostani kutyaddal mi a problemad?

Ot mennyit setaltatod egy nap? Es ha ketto lenne, akkor egyutt vinned oket setalni vagy lenne idod kulon-kulon?

2015. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 benti kutyam van es kozepes meretu, nem bantja a kertet. Viszon en nagykutyat szeretnek most, tehar az mar nem hagyná a kertet..
2015. márc. 24. 16:45
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 egyutt vinném őket.
2015. márc. 24. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!