Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szétrágja a kennel kerítését...

Szétrágja a kennel kerítését a kutya, segíthet az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lassan 6 éves kan "goldi-és valami más" keverék kutyám, aki szétrágja a kennel kerítését.A szomszédban közvetlenül van egy másik fiú kutya, azon az oldalon rágja/cincálja szét a kerítést.A kutya egy idős páré, akik mivel szabadidejük engedi napközben többször is kiengedik a kutyájukat a kenneléből, ami miatt az enyém megőrül, ugat és fel-alá rohangál. Mivel napközben mindenki dolgozik/tanul, ezért suli után szoktam elvinni sétálni őt. Próbáltam növelni a séták idejét, hogy lefárasszam, de a kerítést továbbra is rongálja.Sajnos,nem tudok mellette lenni egész nap, idén érettségizem. Szerintetek az ivartalanítás megoldás lenne a problémánkra?

2015. márc. 24. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy segitene, persze az ivartalanitas sose art. Egy goldikeverek nem kennelbe valo, hanem csalad melle,ha nem lenne egesz nap egyedul, az tobbet er, mint az ivartalanitas.
2015. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, adjam menhelyre emiatt?:( Nagyon szeretem, én is sajnálom, hogy nem tudok mellette lenni:(
2015. márc. 24. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzz elé villanypásztort, azt nem nagyon fogja rágcsálni. Azt senki nem szereti rágcsálni...
2015. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miből van a kennel, de ha betonvasból lenne hegesztve, azt nem tudná szétrágni. Az ivartalanítás sosem árt, de nyilván az nem jó, ha egész nap kennelben van egy csak 1 órát sétál mondjuk.
2015. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te mit szólnál hozzá, ha kiheréltek volna baba korodban, mert kimásztál a járókádból?

Építs jobb kennelt, ne szerencsétlen állatot csonkítsd...

2015. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!