Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana valaki egy egy jó...

Ajánlana valaki egy egy jó border collie tenyésztőt, akinél rövidebb idő alatt beszerezhetek egy kiskutyát, vagy vannak eladó kölykök? ( olyan max egy hónap. )

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha Kelet-Mo-n lenne, de nem muszáj...
2010. febr. 17. 13:06
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
köszi, már megtaláltam : )) nekem sincs annyi eszem, hogy az ÚJ ra kattintsak -.-"
2010. febr. 18. 15:09
 32/41 anonim ***** válasza:
Én csak egyetérteni tudok azokkal, akik azt mondják, hogy inkább várj vele, mint hogy rossz kutyát hozz el. Nem csak az örökletes betegségek miatt, hanem mert nem minden border okos, jó terelőösztönű stb. Láttam már olyat, amelyik iszonyatosan buta volt, kiképző is mondta, hogy ilyen buta bordert még nem látott. Meg olyannal is többször találkoztam, amelyiknek nem volt terelőösztöne. Szerintem, ha a szüleid már megígérték, nem vonják vissza, ha pedig visszavonnák, az azt jelentené, hogy az első komolyabb akadálynál meghátráltak volna, pl. beteg a kutya és sokba kerül a kezelés.
2010. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Vedd föl Evelinnel a kapcsolatot, Ő biztosan segít Neked és megmondja, melyik 2 kölyökről van szó és milyen feltételekkel ad el kölyköt. Nagyon kedves és korrekt, de arra készülj fel, hogy egy ilyen kis "mini-vizsgán" át kell menned. De nyilván, ha komoly a szándékod, rendelkezel a fajtáról elég ismerettel és ki fogod tudni elégíteni egy ilyen kutya igényeit, akkor nem kell megijedned a majdani keresztkérdésektől. :) Anno én is leveleztem vele és nekem is föltette a kérdéseket. Szerintem ez így van rendjén. És tényleg nagyon korrekt volt. Hamarosan megyünk is a tanyájára terelni a kutyámmal. :)
2010. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
49%
Lucky for you kennel! A kennel tulajdonosa nagyon ért a kutyákhoz! Gyönyörű, okos kutyáik vannak egyik ismerősömnek is tőle van kutyája és hihetetlenül okos. Most születek náluk kölykök nézd meg a honlapjukat: [link]
2010. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha már ennyire sürgős Neked a kutyus, akkor itt a lehetőség! Egy fajtatiszta kan border új gazdit keres, a régi gazdi időhiány miatt nem tud vele foglalkozni, ezért fájó szívvel elajándékozná! Ha érdekel, írj privátot és megadom az egyéb infókat, valamint a telefonszámot!

A borderes

2010. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most pontosították az infókat. 2-3 év körüli ivartalanított kan, border keverék. Láttam róla fotót, egy az egyben úgy néz ki, mintha fajtatiszta lenne, csak egy kicsit kisebb. Ajándékba elvihető, csak jó helyre. Szóval ha érdekel -> PÜ
2010. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
jó lett volna, de én kölyökkutyát szeretnék. azért remélem, jó gazdira talál :)
2010. febr. 20. 14:01
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Bandita nem első kutyának való,és legfőképpen olyan gazdának,akinek van hozzá türelme,és kitartása,sokat tud vele foglalkozni,kutyasuliba vinni
2010. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Igen, közben bővült nekem is az info. Nem tudom, Kérdező, mennyire vagy tapasztalt kutyás, lehet Bandita erős lenne Neked, ha első kutyád lenne. De ha kölyköt szeretnél, akkor túl is van tárgyalva.
2010. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Dropo válasza:
Mindig êrdekelt az hogy sok ember enyire megvezethető vagy mi. Attól mert valaki vesz egy tőrzskönyves kutyát tegyügfel bordert az még nem biztos hogy nem örökletes beteg hiába volt szűrésen vagy bármi máson. Akki ezt mondja annak csak eladó a kutyája. Nekem most fijalt a borderem és nem tőrzskőnyves. Szeretnék majd azt is de egyenlőre nem tudom megteni. A másik meg mig megnem szólnak. Csak azért filyaltatam hogy anya legyen 7db kölyöklett ês szivem szerint ind megjagynám de sajnos nem tehetem. Anyi hogy azért énis könyves apával pároztatam.
2014. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!