Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lenne a tükör mòdszer?...

Ez lenne a tükör mòdszer? :-O

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 26. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

már vártam, hogy ide is belinkeljék...

én sose tartottam semmibe se a tükör módszert mert régi jól bevált dolgokat "adnak el" sajátként, hatalmas a marketingjük, de egy olyan ismerősöm sincs, akinek a hasznára váltak volna....de a pénzt beszedik a semmire

Koromról meg inkább nem is mondok semmit...

A nagy mesterek az én kutyámra ráakasztották, hogy agresszív, mert más kutyákkal való játék közben dünnyög, morog, hangokat ad ki....és beakarták magyarázni, hogy ez agresszív magatartás forma, és balhé lesz...én meg mondom ugyan már, mindig így játszik, soha, ismétlem soha nem került semmilyen agresszív kapcsolatba se emberrel se állattal, játék közben a többi kutya se érezte agresszívnak a viselkedését, mert ugyan úgy játszottak tovább, de ők megmondták, hogy agresszív kutyám van... leléptem, és azóta is nagyon boldogan élünk, bemutatózunk, és bandázunk a veszélyes és agresszív kutyámmal...

2015. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem láttám a korábbi kérdést csak ezt a videót......

Hát én teljesen kiakadtam és még pénzt is kérnek.....

Most értem csak meg hogy a mi oktatònk miért haragszik erre a tükör mòdszerre ill. aki ezt kitalálta.

2015. márc. 26. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Jaja, ez is, meg még egy csomó hasonlóság. Tudnék mesélni, régen én is hittem bennük, de olvasd el a másik kérdésnél a kommenteket, érdekes képet kaphatsz.

Az én kutyám 19-ről 13 kg-ra fogyott, amikor 'kötődési tréninget' javasoltak, én meg úgy kapaszkodtam bele, mint az utolsó szalmaszálba. Azóta sem bocsátottam meg magamnak a naivitásom és hülyeségem.

2015. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Uh! Végig olvastam. Nekem is az a véleményem, hogy mákjuk volt a sok pancsernek hogy nem volt agresszív a kutya.

Hát én a tulaj helyébe ezt nem engedtem volna.......

2015. márc. 26. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzésem volt, ahogy néztem a videot, mintha egy elmebeteg szekta tagjai lennének :-0
2015. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Felháborító.

És ezért fizet a gazdi súlyos pénzeket ezeknek a "szakembereknek". Nem elég, hogy látszólag baromira nem értenek hozzá, még bele is raknak a kutyába egy hatalmas adag bizonytalanságot és félelmet, hát ezért aztán megéri iskolába menni...


Én amondó vagyok, hogy az ember menjen el, nézzen meg iskolákat, hallgassa meg az oktatókat, de az oktató SEMMIT ne csináljon a kutyával, a gazdának kell lereagálni mindent. Én is rászóltam már egy gazdira, mikor kutyadokis módon oldalba akarta rúgni a kutyámat. Én se szoktam más kutyáját rugdosni (enyémet se), ha összekapnak max. a másét is ellököm vagy őt is megfogom, amíg a gazdi odaér, de a fegyelmezés a GAZDA feladata!!!!! Ha meg képtelen rá akkor nézzen magába és szedje össze magát :)

2015. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy igen szarul kivitelezett meghajtás.

A tükör módszer azonban véleményem szerint nem merül ki ennyiben, nem ennyiben merül ki.

Értse ki-hogy szeretné.

2015. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!