Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagytestű kutya egész...

Egy nagytestű kutya egész élete során hányszor tud elleni?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy Berni pásztor,vagy egy labrador?

Én úgy tudom,hogy évente kétszer tud elleni,de mennyit bír ki egész élete során?Gondolom egész élete során nem bír ki évente két szülést,vagy rosszul gondolom?



2015. márc. 26. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Élete során háromszor lenne evidens, a szaporítók szokták minden tüzelésnél egy kannal összerakni. Minden vemhességgel és szüléssel rövidül az élete. Addig tud szülni, amíg bele nem hal, vagy steril nem lesz, de nehéz megmondani, hány éves korában történik ez meg. Egyébként lehet kibírna két szülést, de minek kéne ennyit pároztatni? Senkinek nem jó.
2015. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Remélem nem akarsz szaporítani, és csak kíváncsi vagy.
2015. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Ebből nem fogsz tudni jövedelemhez jutni.
2015. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
A régi Meoe honlapon fent volt 2 évben 3 alom hozható le.
2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Most pedig az adott fajta tenyésztési szabályzata a mérvadó.
2015. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Első : ezt sok baromságot ugye nem mondod komolyan illetve te sem hiszed el ugye?
2015. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egy törzskönyv nélküli mondjuk Berni pásztorkutya 35-50 000 Ft körül mozog, tehát szerintem nem rossz üzlet.Nem messze tőlünk egy férfinak született 7 kiskutyája Berni pásztor , a kiskutyák darabját 50 000 Ft-ért adta el,törzskönyv nélkül hozzáteszem.
2015. márc. 26. 23:30
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

A törzskönyv nélküli bernipásztor fajtajellegű keveréknek minősül, és aki így árulja a kölyköket, az szaporító.

Egy tenyésztő csak törzskönyves, tenyésszemlés, megfelelő egészségügyi állapotú és korú kutyákkal tenyészt, nem találomra rak össze két, hasonló kutyát. A törzskönyv nem olyan drága, h anélkül keljen adni, csak aki szaporító, az nem tagja a MEOEnek, ezért nem tud kiállítani törzskönyvet a kutyának. Majd a gazdának aki megveszi ezeket a bizonytalan hátterű és egészségű kölyköket, majd nem lesz jó üzlet.

2015. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az az 50 ezer pont fedezte is a kicsik ellatasat, ha lelkiismeretesen csinalta. Es akkor meg az anya ellatasat nem szamoltuk, ami egy ekkora kutyanal nem kis osszeg.
2015. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: ellátás alatt mit értesz? Orvosi ellátás? Nem tudom,hogy egy állatorvos mennyit kér a szülés levezetéséért. Én annyit tudok,hogy nekem van Berni pásztorkutyám egy évben egyszer kell oltatni,ami 16000 Ft 2 szer kell féregteleníteni,ami szintén 16 000 Ft, a kutyakaja,a jobb minőségű 5000 Ft per hónap.
2015. márc. 27. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!