Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagytestű kutya egész...

Egy nagytestű kutya egész élete során hányszor tud elleni?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy Berni pásztor,vagy egy labrador?

Én úgy tudom,hogy évente kétszer tud elleni,de mennyit bír ki egész élete során?Gondolom egész élete során nem bír ki évente két szülést,vagy rosszul gondolom?



2015. márc. 26. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
" Akkor milyen kistestű kutyafajtát érdemes szaporítani,ami szívós,bírja a hideget,és keresett?" - egyiket se. Szerencsére a szaporítók csillaga leáldozóban van. Ahelyett, h ártatlan életeket teszel tönkre, inkább mentsd őket!
2015. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
5%

Úgy bírom az ilyen embereket... Nem is a kérdező kérdésére válaszoltok hanem csak oltogatjátok... Meg hogy mindenki ezzel jön hogy nem kell szaporítani, mert a menhelyen van elég meg ilyenek.... Meg hogyha nem biztos hogy ellátta a legjobb oltásokkal kajával meg mindennel... Fogadjunk hogy akik így okoskodnak tuti nincs egy darab kutyájuk se otthon vagy örökbfogadott.

Na de a kérdésre válaszolva, ha nem lenne ivartalanítva a Berni pásztor és lehetnének kölykei én biztos vennék egyet. :) Évente kétszer is ellhet a kutya.

2016. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Yorkshire terrier: evente 2x tuti tud szulni mert pici egyszerre 2-4kolykot amit darabonkent 50-70eFt-ert tudsz eladni.

Bichonok(havanese, bolognese): ezis szul sztem 2x is egy evben es oket akar 70-80 ezerert is eltudod adni darabonkent.

Meg ott van az az uj fajta yorkie a biewer azt 120 ert is megveszik !!

Bulldogok azokert jo penzt kapsz minimum(!!) 120-150et de akar 170et is kerhetsz ertuk viszont ez csak csaszarral tud szulni.

2016. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
23 vagyok amugy nekem egyik bp-i ismim csinalja otole tudom ezeket, mondta nekem is h csinaljam de en panelban nemfogok takaritani utanuk ezert nincs is kutyam:)
2016. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!