Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek keverék kutyája van...

Akinek keverék kutyája van tudna róla mesélni jó és rossz tulajdonságokat? Ebben a kutyában milyen fajták lehetnek?

Figyelt kérdés

Illetve aki menhelyről fogadott kölyköt. Mondana jó és egyaránt rossz tulajdonságokat?

Ebben a kutyában milyen vérek csörgedezhetnek?

Kutya:

1. [link] /__poiuz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2. [link] /__lkjhgf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

3. [link] /lokjhgf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

4. [link] /jjh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



2015. márc. 26. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vállald be hogyha készen állsz rá :) Biztosíts neki biztonságot. Nagyon fog szeretni:) Ja és a nevelésére figyelj oda mert nekem csivava+kínai kopasz kiskutyám van, 4 hónapos és nagyon aranyos, de meg kell őt nevelni mert mindent szétrág, az ágyamon találom az ürülékeit, és most kell nevelni mert ha nem, akkor felnőtt korában is ugyan ezt fogja tenni ja és most tanulékonyak tehát most kell nevelni. ja az első válaszoló voltam:)
2015. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. márc. 27. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!