Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyen lányosabb a westiem?

Hogy legyen lányosabb a westiem?

Figyelt kérdés

3 éves szuka fius beütésű szeretnék kicsit alakítani e

zen. Nem fogom felkötni a haját vagy ilyesmi es hamja van nem nyakorve de mondjuk egy bolhanyakorv ami nem fekete vagy ilyesmi?

Bocsi a helyesirasert telorol írok


2015. márc. 29. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2.vagyok. A nyakorvet csak kint hasznaljuk,/seta vagy udvar/ neha teszek ra hamot is, de a nyakorv kint mindig rajta van. Bent Meg egyaltalan nem zavar,vicces, ha fiunak nezi valamelyik ismerosom.
2015. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 29. 19:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Én bichon frise-met is fiúnak nézik,de,hogy miért fogalmam sincs -.- Rózsaszín szíves nyakörv van rajta,jó a póráza fekete,de csak mert ilyet akartam és csak ebbe a színbe volt.

De a havanese-met is nézték már fiúnak,neki bőr nyakörve van és piros póráza.Sportosra van nyírva és lehet fiús hatást kelt vagy nem tudom...


Nekem meg itthon egyik se tűnik fiúsnak,egyrészt tudom,hogy lányok és pont!

2015. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzászoktak az emberek, hogy a kis fajta, pelyhes kutyáknak nagyon sokan masnit csinálnak, pláne ha lány, akkor szinte elmaradhatatlan a rózsaszín masni vagy hajgumi. Szerintem ezért gondolják egyből fiúnak, amelyiken nem látnak ilyet.
2015. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!