Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy mudit, nagyon...

Szeretnék egy mudit, nagyon tetszik a fajta. De nem tudom magam annyira felmérni, hogy megfelelnénk egymásnak, mivel mindenki azt mondja, hogy mudit csak a legnagyobb tapasztalattal rendelekző kutyások tartsanak? Negyedik kutyám lenne már.

Figyelt kérdés
Az első kutyám egy máltai volt, sajnos 4 évesen elpusztult. A máltait után egy goldenem lett, aki most 6 éves (vele amolyan homemade módon az obediencet gyakoroljuk), valamint van egy 3 éves borderem, akivel aktívan sportolunk (frizbi és agility) és kutyasulizunk. A mudit úgy 1-2 év múlva tervezném. Sok mudival megismerkedtem már, kívülállóként tudom már milyenek. De nyilván más együtt élni velük

2015. márc. 29. 21:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azert ennyire nem kell felni a muditol. :) Elso kutyam volt es eleinte megszenvedtem vele, de vegul csodalatos tars lett. Csak azt sajnalom, hogy az enyem nem lett olyan aktiv, inkabb komotos, szoval vigyazni kell, mert van ilyen is, olyan is. De osszessegeben nagyon ajanlom a fajtat.
2015. márc. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!