Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha a 4hónapos...

Normális az ha a 4hónapos német juhász morog és a kezedhez kap (gazdinak) ha rosszat csinál, és te megfogod a nyakörvét és elveszed. Ki növi ezt? Vagy most kéne megtanulnia ki a "főnök"? Úgy látom a gazdi fél is tőle kicsit, nem meri kontrollálni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet jobban járna az a szegény kutya ha magadhoz vennéd!!! Téged jobban érdekel más kutyájának a sorsa mint a kutya gazdáját! Amúgy második válaszoló vagyok, bocsi, hogy kicsit nyers voltam, de az ilyenen mindig felkapom a vizet! Olyan ne tartson kutyát, aki nem tudja kezelni! Valószínűleg ennek is az lesz a sorsa, hogy elpaterolják valahova, mert félni fognak tőle, sok bajuk lesz vele! Mindig a kutyák szívják meg az emberi hülyeséget! Szerintem mondd meg neki nyíltan a véleményed, ha meg megsértődik, akkor elmehet a francba! Mondd el, hogy te mit gondolsz erről az egészről! Annyira lesz őrző-védő ez a kutya, hogy még a saját gazdáját sem fogja beengedni a kertbe!
2010. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát a párja csak úgy megy be bezárják a kutyát (KÖNYÖRGÖM EGY NÉGY HÓNAPOS KISKÖLYÖKRŐL BESZÉLÜNK), pedig minden héten jár oda. :( Majd csak észhez kap, próbálok vele minél többet beszélni erről. Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 19. 12:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Látod ezt mondtam. Ha már egy 4 hónapos kiskutyát el kell zárni, akkor mi lesz később? Szegény kutyust sajnálom. Nem tehet semmiről és mégis ő fogja megszívni.:-( Szerintem is beszélj vele, aztán majd írj légyszi, hogy mire jutottál!Kíváncsi vagyok.(második és utolsó válaszoló vagyok)
2010. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen lelkesen próbálsz segíteni! :) Majd írok :)
2010. febr. 19. 20:51
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Úgysem győzöd meg őket. majd ezt a kutyust is el fogják passzolni. Remélem előtte jól megharapja az egész családot.
2010. febr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!