Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmondjam neki, hogy mit...

Megmondjam neki, hogy mit csinál rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit gyakran látok a kutyájával sétálni. A kutya egyáltalán nem hallgat rá, nagyon durván lesz*rja, hogy mit mond neki. Nekem, kívülállónak talán jobban szemetszúr, hogy mit ront el, de tudom, hogy a kéretlen tanácsot nem mindenki veszi jó néven. Szerintetek mit csináljak?
2010. febr. 18. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Rántottát, azt egyszerű.
2010. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg küszködik a kutyával, és nem ő is csak lesz.rja, mint a kutya őt, és felelős gazdi egy kicsit is, akkor jól fog jönni neki a tanács, és hálás lesz. menj oda hozzá, hogy "bocs, de látlak egy ideje itt, és nagyon aranyos a kutyusod. mi is a neve? Ja, tényleg, így szoktad hívni. És hallgat már rád? Csak mert a múltkor még nem nagyon hallgatott, gondoltam, újonnan fogadtad be. Tudod, hogy lehet neki a legjobban megtanítani? Van egy módszer..."

Szóval csak finoman, nem azzal kell odamenni, hogy "hé, tudom, mit cseszel el"...

2010. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én megpróbálnék összebarátkozni vele és kinyomtatnám neki ezt a könyvet és oda adnám neki ***** többet nem tudsz tenni de ezt a könyvet ha elolvasta biztos jobban ki jön majd a kutyájával. Reménykedj hogy szeret olvasni!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, hagyd békén. 1-az ő kutyája, 2-majd tanul ő is a hibáiból, 3-ha nem, akkor is lesz ismerőse aki majd megmondja a frankót.
2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Semmit. Úgysem tudod megnevelni az embereket. Itt is próbálkozunk, de csak tépjük a szánkat.
2010. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem majd ha kérdezi, hogy az én kutyáim miért engedelmeskednek, akkor megmondom.
2010. febr. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!