Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulikkal miért nem szoktak...

Pulikkal miért nem szoktak sportolni? Pl. Agility, flyball.

Figyelt kérdés

Nem alkalmasak rá? Vagy a szőrük miatt? Még hobbi szinten se nagyon látni. Pl. mudiból viszonylag sok sportoló kutya van. Akkor puliból miért van kevés? Nem szeretik csinálni? Vagy csak a gazdák nem vágnak bele? Esetleg nem olyan gyorsak, mint a mudik? Mennyire alkalmasak ezekre a sportokra?

A válaszokat előre is köszi! :)



2015. ápr. 8. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerencsére vannak kivételek is, pl. Buha Orsolya a pulijaival nagyon eredményes, igaz legfőbb erősségük a dog dancing, de agilityben és frisbee-ben is jók. Sok helyre hívják őket fellépni, én is sikeresen rábeszéltem a helyi polgármestert két éve, hogy legyen Orsi az egyik fellépő, nagyon tetszett a helyieknek a műsora, mai napig emlegetik :)
2016. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hobby szinten szerintem simán lehet velük agilityzni, nyírva meg pláne. sok oka lehet, hogy nincs sok agilitys puli, gondolom a gazdáik nem lelkesednek ezért a sportért :D de ha a kutya és te is élvezed, szerintem mindegy, hogy milyen fajta (amíg nem megy rá az egészségére, de egy puli sztem nem a a kategória).
2016. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan pulit aki jó agilityben, de pl ha magyar fajtákban gondolkozok akkor a magyar vizsla is tökéletes agilityre(edzőmnek is az van) :)
2016. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!