Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát tudnátok...

Milyen kutyafajtát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már egyet, de nemtudom milyet.. persze annyit tudok, hogy nem nagyon hosszú szőrűt és nem kistermetűt (golden retriever-t ne írjátok, van már a családba, sőt a szomszédba.) Néztem a Malamutot és a Husky-t, de nem gyerekeknek való és a Husky-val túl sok gond lenne.. meg hát a családba is volt de pici gyereknek neki ment. Szóval valami hűséges, fogékony kutyafajtát tudnátok írni?

15/L



2015. ápr. 11. 22:38
1 2
 1/11 bollocks ***** válasza:
Van egy goldie a családban, foglalkozz azzal inkább! Amúgy plüss. 15 éves vagy, mi lesz a kutyával, ha egyetemre mész? Anyagi részét sem tudod biztosítani. Majd 8-9 év múlva ráérsz saját kutyát vállalni.
2015. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KinGuci133 válasza:
Vizsla. Aranyos, nagyon okos és hűséges.
2015. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves bollocks!

Sajnos nem tudok annyit foglalkozni vele amennyit kéne, családi problémák miatt, ami eleve senkire se tartozik, na de mind1. Segítséget kértem, nem pedig kioktatást. További szép estét :)

2015. ápr. 11. 23:49
 4/11 bollocks ***** válasza:
Attól, hogy a segítő válasz nem tetszik, attól az még nem kioktatás.
2015. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A beagle hűséges kedves, és nagyon könnyen tanítható. :)
2015. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs egy kimondott fajta, amit nagyon szeretnél, és fizetnél érte akár 200 ezret is, akkor menhelyi keveréket javaslok. Hűségesek, fogékonyak, mint minden kutya.
2015. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit tudnal neki nyujtani, mennyit aldoznal ra...?

Amugy MENHELY!!!

2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
" Mit tudnál neki nyújtani? " Nagy a portánk, így nagy helye lenne, esténként mennék vele sétálni, és nagyon 'állatbolond' vagyok, szóval nagyon sok szeretetet tudnék neki adni. Na meg persze, jól jönne a háznál ház örző, mivel a közmunkások az utcát csinálják, nappal nincs itthon senki stb..
2015. ápr. 12. 17:57
 9/11 A kérdező kommentje:
" Van egy goldie a családban, foglalkozz azzal inkább! Amúgy plüss." szerintem ez nem éppen kedves komment volt, szóval.. :)
2015. ápr. 12. 17:58
 10/11 bollocks ***** válasza:
55%
Egy szóval sem mondtam, hogy kedves voltam. A kutyának nem helyre van szüksége, hanem ingerekre, szocializációra. Az, hogy nagy keretek van teljesen irreleváns, ha le van fárasztva, egy garzonlakásban és kertben is ugyanúgy alszik két séta között. A szeretet meg nagyon tág fogalom, a kutyának az emberi értelemben vett szeretetre nincs szüksége. Ha a házat akarjátok őrizni, arra pedig ott a riasztó+kamera kombó, azt nem tudják megmérgezni.
2015. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!