Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van igazán hatékony filcbontó...

Van igazán hatékony filcbontó spray (tibeti masztiff "sörényére")?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani igazán hatásos spray-t? Bontókésem van. Egy tibeti masztiffról lenne szó és olyan filcekről amilyenekkel eddig még nem találkoztam. Nyilván ollóval, géppel eszünk ágában sincs belenyírni. Ha próbálta már valaki "Tangles away", "Foxfire" "Pethead" bontósprayket vagy akármi mást, írjatok tapasztalatot légyszi.

2015. ápr. 19. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még csak ezt próbáltam:

[link]


Nyílván van az a csomó, aminél már csak az olló hatásos (nem kivágni, csak hosszában felvágni), de ezzel olyan csomókat is sikerült kifésülni, ami enélkül nem ment volna.

2015. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ollóval felvágdosva bontottam, 2 óra alatt tele lett ugyan egy vödör a szőrével, de alig volt egy kis sáv amit sikerült, tönkrement az olló is meg a kezem is :D Ezért gondoltam, hogy jól jönne az erősítés :) Köszönöm!
2015. ápr. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!