Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyukámat?...

Hogyan győzzem meg anyukámat? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óa szeretem az állatokat és régen volt kutyánk is de anyumék elváltak és bátyám apámhoz én meg anyámhoz kerültem. Most jelenleg van 2 szakállas agámám de nagyon szeretnék egy kutyát már lassan 1 éve könyörgöm de mindig jön ilyen szar kifogásokkal pl:Nem fogod gondozni meg szétássa a kertet, de szerintem ezeket meg lehet oldani főleg hogy már tudom milyen egy állatot gondozni már próbáltam érvekkel bizonyítással és semmi.Mit tudnátok ajánlani?

2015. ápr. 22. 20:25
 1/4 bollocks ***** válasza:
38%
Keress munkát, költözz el, és azt csinálsz, amit csak akarsz.
2015. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád ismer téged és ha úgy gondolja hogy nem fogod gondozni, akkor annak bizonyára oka van. A kamaszok gyakran nekibuzdulnak, hogy nekik kutya kell, két hónapig babusgatják, aztán már nincs kedvük suli előtt hajnaban kelni a séta miatt, ezért a kutya egész délelőtt teli van energiával és unatkozik, de elszórakoztatja saját magát: ugat és széttúrja a kertet... továbbtanulást, fiúzást, munkát, mindent a kutyához fogsz igazítani? Kétlem. Pár év és te elköltözöl, a kutya meg marad anyukád nyakán, aki ugye eleve nem szereti. Hagyd ezt, egy családban nincs olyan, hogy "az én kutyám" pláne ha fiatalról van szó. Majd felnőttként tarthatsz kutyát, amennyit akarsz. Addig is bejárhatnál egy menhelyre, égető szükségük lenne azoknak az árva kutyáknak egy jó szóra, egy sétára, egy kis törődésre. Az önkénteskedéssel pedig százszor jobban bizonyítanád az érettségedet az anyukád előtt, mint bármennyi kamaszos hisztivel és kérleléssel, győzködéssel. Egy év rendszeres önkéntesség már egy giganagy érv a saját kutya mellett.
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszööm a választ!Egyébként hogyan lehet jelentekzni ilyen munkára?Mert nyáron lenne időm és kedvem is.
2015. ápr. 23. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Google segítségével megkeresed a lakhelyeden a legközelebbi menhelyet, ott lesz cím és telefonszám, hívd fel, vagy toppanj oda és érdeklődj.
2015. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!