Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki kérdezés nélkül elkezdi simogatni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Azokra a helyzetekre gondolok, hogy pl kutyasétáltatás közben bemész a boltba és akkor kikötöd a bolt elé, és egyszer csak arra lépnél ki a boltból, hogy egy idegen épp a kutyád fejét simogatja. Mit szólnál hozzá?
2015. ápr. 30. 18:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
Foglalkozik a halál 4 órát a kutyával! xD Napi egy séta, aztán elvan a kertben amíg nincs rá időm. Van különbség az álszent tökéletesség meg aközött, hogy nem hagyjuk veszélybe a kutyát, mert még a boltba sincs időnk külön elmenni.
2015. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
Te életed, te kutyáid, ennyit tudok írni. Azért vigyázz, mert a kertből is kilophatják.
2015. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem a kerítéshez engedem őket, hanem a kertbe. Nagy különbség. Azt is csak akkor ha otthon vagyok. Amúgy meg kötve hiszem, hogy sok ember akarna idős, harapós, fekete mudikat lopni... :) Amúgy meg nem a lopásra gondoltam konkrétan, ezer más dolog is történhet. Pl odamegy egy kedves ember és jókedvében bántja/belerúg/megüti/elengedi/megmérgezi stb, vagy jön egy még a tiédnél is keményebb kutya és megtámadja, azt már említeni sem merem ha esetleg a tiéd bánt mást/más kutyát. Persze tudom, neked übertökéletes kutyáid vannak, sosem hibáznának. :):) Halkan megjegyzem, én abban sem vagyok biztos, hogy ez egyáltalán szabályos-e, de hát a törvények ugye fogják be ha kispalikének vásárolni és kutyát sétáltatni kell! :):)
2015. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert a kutyám szereti az embereket, de persze világos, hogy ez nem minden kutyánál van így.
2015. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

'de hát a törvények ugye fogják be ha kispalikének vásárolni és kutyát sétáltatni kell! :):)'


Ahogy mondod, cicuka:)

2015. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
meglepődnék ha erre mennék ki a boltból:)))) (Dobermann) de mondjuk ők nincsenek feszt a fenekemben, vásárolni egyedül járok, ők meg kitombolják magukat a sulin, és a határban.
2015. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel hogy kikötitek e a kutyátokat valahova vagy sem?Ez egy elméleti kérdés aminek a lényege az hogy mit tennétek ha egy idegen elkezdené simogatni a kutyátokat


Én nem csinálnék belőle problémát mert aki szereti az állatokat az már rossz ember nem lehet (annyira)


Bár elég életszerűtlen a dolog mert ilyen csak akkor szokott inkább történni ha sétáltatás közben a kutya közel megy az illetőhöz

2015. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 sippara ***** válasza:
Valószínűleg megtapsolnám :D de azt hiszem, soha nem fogom megtudni, mert én sem hagyom őket kikötve (na nem azért, mert szent vagyok, hanem mert rengetegidiótás környéken lakunk)
2015. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom a kérdezés nélkül simogatókról, hogy nagyon bunkók.
2015. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Pff...Mérges lennék, elvégre kérdezés nélkül nem kéne idegen kutyához nyúlkálni.


Más dolog, hogy ilyen nem fordulna elő, mert nem vásárolgatok kutyával.

2015. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!