Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki kérdezés nélkül elkezdi simogatni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Azokra a helyzetekre gondolok, hogy pl kutyasétáltatás közben bemész a boltba és akkor kikötöd a bolt elé, és egyszer csak arra lépnél ki a boltból, hogy egy idegen épp a kutyád fejét simogatja. Mit szólnál hozzá?
2015. ápr. 30. 18:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de szerencsére ritkán akarják simogatni, mert bullterrier. Nameg az ekcémája (kezelés alatt) se hívja az idegen kezeket.
2015. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

Ó engem hol érdekel... Bolognese kutyám van. Mikor megyünk sétálni állandóan azért kell megállni mert valaki kinézte magának a kutyust és simogatják. Vagy pont hogy a kutya szalad oda vadidegenekhez. :D imádja az embereket. De az emberek is őt. :D

Mi olyan környékén lakunk ahol nincs minden 10 percben más kutya így az embereknek nagyobb dolog mint pl egy lakóparkban ahol egyszerre több kutyát sétáltatnak.

2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyébként sose kotom ki. Boltba nem megyünk együtt. Ha mégis akkor nem vagyok egyedül és vagy én vagy az akivel vagyok kint marad a kutyussal. Én kifejezetten a sétára gondoltam.
2015. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem megoldott a probléma, a kutya jön vele be a boltba :D Szimbiózisban élünk, kb. nap 24 órájában a kutya ott van ahol én. A munkahelyemen, ha kikapcsolódni megyek egy bárba a barátaimmal, ruha-élelmiszerbolt, posta, bank, miegyéb :D
2015. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt gondolom a kérdezés nélkül simogatókról, hogy nagyon bunkók."


Hát... Ha egy póráz nélküli kutya magától, hívás nélkül, odajön hozzám ismerkedni, akkor én is megsimogatom.

2015. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A kutyám amikor valaki odamegy hozzá, elkezd ugatni. Gondolom ezzel jelezni akar nekem, hogy siessek ki a boltból, mert valaki zaklatja. De én örülök ennek, mert így általában meghátrálnak az emberek, akik simogatással közelednek felé.


Volt olyan is, hogy rábíztam valakire, hogy vigyázzon rá amíg bemegyek a boltba, és a kutyám ugatott végig, amíg ki nem jöttem. De érdekes, hogy amikor egyedül vagyok vele és úgy kötöm ki, hogy nincs kint mellette senki, megbeszélem vele hogy várjon meg, mindjárt jövök, akkor ezt megérti és nyugton szépen ül, nem hangoskodik.

2015. máj. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Semmit.Nincs olyan kutyám,amelyik agresszív lenne,vagy el akarnák lopni.
2015. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25-ös, de a kérdés nem erről szólt. Ebben az esetben meg a gazdi bunkó, hogy engedi a kutyáját kérés nélkül idegenekhez. Egyik barátnőm rettenetesen fél a kutyáktól, nem értem, miért nem érti meg egy csomó kutyás, hogy nem mindenki szereti a kutyákat. Ha meg úgy simogatod meg, hogy a gazdi próbálja elhívni, akkor csórit nagyon rossz helyzetbe hozod. Én mondjuk nem érzek kényszert arra, hogy idegen kutyákat simogassak.
2015. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Értem én a mudis gazdi dilemmáját, mert ugye nem vagyunk egyformák.


Az én vérmérsékletem sem éppen olyan, hogy kikössem a kutyám, vagy forgalmas helyen póráz nélkül sétáltassam annak ellenére, hogy nem lenne probléma de én már csak ilyen aggódós gazdi vagyok.........de nem fogom rá a törvényekre:)))


Kispalike - olvasataim szerint - igencsak jó gazdi lehet, függetlenül attól, hogy nem mindig értek vele egyet valóban jó szándékkal írogat!

2015. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!