Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miota ket kutyam van bepisilne...

Miota ket kutyam van bepisilnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 eves yorkim, o sosem piszkitott be, aztan orokbe vettem meg egy kis termetu kutyat ot ugy kaptam hogy nem volt szobatiszta. Miota ketten vannak az egesz lakast osszepisilik pedig sokat setalok veluk. Mikor bejonnek a setarol egybol pisilnek. Reggel pl nem gyozom a tocsakat kerulni. Mivel en egy tisztasag es rendszereto ember vagyok,zavar ez a helyzet, ha van valakinek otlete kerem segitsen.
2015. máj. 2. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod, akkor célszerű ivartalanítani őket, mivel ez egy területvédő magatartás, mindegyik jelöli a területét, magyarul "egymás ellen hugyoznak" amit tiltani kell.

Ezen kívül figyelni kell és letiltani, nem padig nézni, hogy ott a tócsa.

Milyen neműek a kutyák?

2015. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik fiu, a masik ivartalanitott lany
2015. máj. 2. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kell a fiút is.A nem szobatiszta pisijét a szobatiszta jelöli felül.Mindkettőt külön tedd éjjelre boxba.
2015. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha látod,abban a pillanatban tiltani kell.
2015. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!