Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek az ellen, hogy...

Mit tehetek az ellen, hogy másvalaki kutyája felugrál rám?

Figyelt kérdés
A szomszéd kutyája mindenkire felugrál, a gazdája hiába szól rá, mert arra a kutya nem hallgat, és nem hajlandóak pórázra venni.

2015. máj. 4. 06:00
 1/7 anonim válasza:
0%
Szólj neki! el van kanászkodva.
2015. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Miért zavar az egyáltalán? Örülj neki! A kutyák többek között így fejezik ki a szereteteüket.
2015. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
87%
Ha nem tetszik, egyszerűen ne hagyd. Elfordulsz, felemeled a térded, abba fogja hagyni.
2015. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Saller, vagy picit megküldöd térddel (csak azért, hogy ne találjon fogást rajtad, egy pár ilyen után nem is fog keresni), vagy megfogod te a mellső mancsait és felemelve tartod, hidd el, rögtön szabadulni akar majd. Esetleg ki is gáncsolhatod a hátsó lábait, azt se fogja szeretni.
2015. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kirakom a térdem.

Nem rúgom meg persze, de szerencsés esetben pont akkor csattan a térdemnek, amikor még lendületben van. Nem fáj, de kellemetlen.

Nem tolatunk, nem emeljük fel a kezünket, hogy Jaj, Morzsi nem szabad. Ha van időd, még elé is léphetsz, hogy biztosan elérje a térded.

2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 deniz csaba ***** válasza:
Ahogy én tudom, simán teszünk egy fordulatot, úgymond hátat fordítunk, semmi rászólás, ellenkezés. Azért csinálja, mert örül és azonnal figyelmet követel szegényke. Ezzel a testbeszéddel pont azt vonod meg tőle. Ha abbahagyja simi, dícséret. Nem kell erőszak. Az én kutyámnál is problémás, ugrálós kis izomgombóc. Sajnos ebben a kérdésben nem alkotunk erős egységet a családdal, mert rajtam kívül mindenki engedi felugrálni. Úgy hidaltam át a problémát, hogy mostanában én ugráltatom, de nem magamon, hanem karnyújtásnyira a kezemben egy falatért, aztán majd csak a kezem után jó magasra, míg kiörömködi magát. Ez a trükk még kísérleti fázisban van, csak neked mondom...pszt!:)
2015. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ha hátat fordítok neki, akkor hátulról ugrál fel rám.
2015. jún. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!