Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyámmmal ha eszik...

Mi lesz a kutyámmmal ha eszik élesztőt?

Figyelt kérdés
valaki segítesen mert ugy néz ki h. a kuytám megette az élesztőt!mit csináljak vele?valaki segítsen
2010. febr. 23. 12:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

15:23


"össze vissza megy alig van ereje és mint ha egyre jobban fújódna fel" - azért erre sztem lehet egy orvost hívni nem? oké hogy nem hal bele de miért kell hagyni szenvedni szegényt? nem is tudom, egyes emberekben bizonyos érzelmek teljes hiányát látom :/

2010. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A kutya gyomra képes akár a 10X-re tágulni.Maga az élesztő megfelelő adagban nálam is megy szőrváltáskor.

Ha láthatóan rosszul van a kutya, bármi legyen is a rosszullét okozója, orvoshoz kell vinni.

2010. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%

Most biztos jól le leszek szólva és ez nem is csak kimondottam ehhez a kérdéshez tartozik, de én csak a legvégső esetben szoktam állatorvoshoz menni.

Ennek az egyik oka, hogy ha beviszem az állatot az orvos még csak hozzá sem nyúl, csak ránéz és máris 5000Ft-ról indul a számla. :(

Lehet, hogy kicsit az állatorvosok hozzáállásán is kéne kicsit változtatni. Tisztelet a kivételnek, de én eddig több állatorvosnál is ezt tapasztaltam!.

2010. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Akiteki ***** válasza:
55%

Bocsi, de én betegre röhögtem magam a válaszokon. Féleg a magfúziós tetszett.

Hacsak nem a pék kutyája és megette az egész holnapi termeléshez szükséges mennyiséget, nem lehet nagy baja.

Én gyerekkoromban imádtam élesztőt enni.

Talán azért tántorog, mert olyan büdöseket ereget, hogy ő sem bírja elviselni.

2010. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
elvittem!nem rendelt az orvos de ellátta!kapott 4 injekciót 2 a nyakába 2 a combjába!meg jó erősen megnyomkodta a hasát és kihányt egy jó nagy adagot ami már erjedt benne!hazavittük addigra ikra feldagadt és kihányt a maradék élesztőt!12 órát aludt meg se mozdult!amikor hajnalba felébredt először akkor nem tudott lábra állni még a farkát se tudta mozgatni!aludt még vagy egy órát és azóta nagyjából jól van!adtam neki konzerves kutya kaját de olyan mohón evett(már akkor 15órája nem evett)hogy egy óra múlva ki is hányta!még mindig sokat alszik de már jobban van!remélem nem lesz már baja!
2010. febr. 24. 13:34
 26/30 A kérdező kommentje:
akihez vittem az előtte nem vette fel a telefont ezért hívtam egy másikat aki azt mondta hogy nem kell orvoshoz vinni hanem adjak neki parafin olajat meg széntablettát!furcsáltam is mert az hasmenésre van , nem?
2010. febr. 24. 13:36
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerencsés lett a dolog vége! Jó, hogy orvoshoz vitted. A paraffint,stb azért ajánlotta, mert az talán segített volna ,hogy hamarabb kijöjjön belőle hátul . Ezek inkább meghajtják a kutyát.

Vigyázz rá,ha ilyen kis beles!:))

2010. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Bocs.. a szén valóban hasmenés ellen van. Jó, hogy vitted orvoshoz.
2010. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Szorulás esetén szárított élesztőt keverünk a kutya ételébe vagy külön egy kis falat sörélesztőt nyeletünk le vele.

Friss sörélesztőt ne keverjünk a kutya ételébe, nehogy megerjedjen tőle. Az élesztő működésre serkenti a bélflórát, így rövidesen ismét helyreáll az egészséges, normális emésztés.

2011. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Akiteki ***** válasza:
A szőrnövekedés serkentésére is szoktak sörélesztő tablettát adni a kutyának.
2011. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!