Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valami bajom ha sok...

Lesz valami bajom ha sok élesztőt eszek? Nem hízlal?

Figyelt kérdés
Imádom az ízét:)
2011. szept. 30. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel élesztőGOMBA, ezért nem javasolnám, hogy túlzásba vidd. Kis mennyiségben jót tesz a bőrnek.

Nagy mennyiségben az élesztős dolgok hízlalnak, persze az élesztőn kívül van bennük liszt is, meg általában cukor is.

Candida esetén viszont az élesztő minden formája tilos, tehát gondolom, van összefüggés.

2011. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is hallottam, hogy bizonyos nemi betegségekre való hajlam esetén nem tanácsos.

Én annak idején a hajamra és a körmömre kaptam natura boltban élesztős tablettát, hát csupa ragya lett tőle a bőröm, úgyhogy abbahagytam.

2011. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha valaha volt bőrgombád, vagy nemi gombád, akármilyen gombád, nem javaslom még kis mennyiségben sem enni, mert felszaporítja.

Hízlalni nem, de asszem ha olyan dolgokat eszel össze, amiket nem kéne, akkor kvázi megkel a hasadban a kaja. XD Nemtom ebből mi igaz, mi nem. :D

És elég fura ízlésed van. XD

2011. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!