Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya betanitasi tippek?

Kutya betanitasi tippek?

Figyelt kérdés

Hello

az erdekelne hogy ti mit tanitottak meg a kutyusotoknak,nekem egy 7 honapos szuka rottweilerem van,ul,all,fekszik,ott marad,hozd vissza,engedd el,helyedre,a parancs utani szo, OKE innen tudja hogy vege a feladatnak.

ti meg miket tanitanatok meg egy kutyanak,mikre lehet meg megtanitani egy kutyat?

kertes hazban lakom.

koszonom elore is a valaszt!


2010. febr. 23. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Látványosabb trükkök a dog-dancingben is használatos: oldalazás, hátramenet, körbefordulás, átfordulás, váltott lábas pacsi, kezeden/lábadon átugrás, meghajlás


Ezek otthon is könnyűszerrel megtaníthatók a kutyának.

2010. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget,most meg lesz par honapi edzesterv a kutyusnak,csak ezeket jol betanitani :)
2010. febr. 23. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem egy trukk mindig nagyon megnevettet, habar mar egyre hetkoznapibba kezd valni, mert mindenki igyekszik megtanitani a kutyajanak. Ez az, amikor pisztolyt csinalsz a kezedbol, racelzol a kutyara es mikor "elsul" a fegyver, a kutya ugy csinal, mintha meghalt volna: az oldalara dol es kinyulik :) Szerintem nagyon vicces, de csak akkor, ha nagyon profin megy.

Egy masik trukk: leteszel valahova egy zsepit, vagy akar egy csomaggal. Eltusszented magad es a kutya azonnal fut es hozza a zsepit. Ez is nagyon vicces, foleg, ha mondjuk egy barati-tarsasagnak mutogatod.

2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Idáig pacsi,ül fekszik,gyere ide!!!!

Iszonyat hamar megtanulta ezeket,ha jól tudom 1 óra volt:) és már fújta,persze a jutalom falatok sem maradhattak ki!:) azt hittem többet fogok szenvedni vele! mondjuk a gyere ide,az nehezebb volt:) de megérte:)

Türelem kell az állat betanításához!:)

sok sikert:)

2010. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, jól nevelt kutyusod van.

Én még a szabadon láb mellett követést gyakorolnám vele és maga a tökély lesz. A többi csak bohóckodás és játék, akár szórakozhatsz is vele, de az alap dolgokkal már tisztában van.

2010. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hello

koszonom a sok segitokesz ember.

Utolsonak,a porazon kovetest mar majdnem betanulta,lassan poraz nelkul is megy neki,van neha ra kell szoljak de tudja hogy mikor mit szabad es ha rosszul csinalt valamit,meg fiatal es nagyon jatekos ha egy napi jatekot kihagyok akkor mar annyira tele van energiaval hogy nem tud mihez kezdeni ugral,ossze vissza,szoval muszaj mindig kimeritenem!

koszonom az otleteket,mindenkinek!

udv

2010. febr. 24. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyém ezeket tudja: ül, fekszik, gyere, marad, helyedre, kúszik, 2 lábon áll, puszit, fogd meg (pl.: cica, játék)

3 éves ivartalanított szuka, tacskó keverék

2010. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a kutyám még tudja a hempereget, és a pacsit.
2010. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!