Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményeket kérnék Deményről....

Véleményeket kérnék Deményről. A Kötsögről. (Kérdőjel hogy kérdés legyen --->? )

Figyelt kérdés

Én vegyes érzelmeket táplálok az egész Demény-jelenség iránt. Kíváncsi lennék hogy van az a kutya nevelve például, mert a posztjaikon eléggé az látszik, hogy nincsenek nevelve. Vagy egy vizsla ennyire nem képes tanulni? Gondolok például a különböző végtermékek felzabálására, vagy a kuka sorozatos felborogatására. Neveléssel egy kutya leszoktatható ezekről, de itt a gazdi még viccet is csinál belőle.

A gyógyszerről nem is beszélve. Persze a gazdája a hülye, hogy elérhető közelségben hagyta, de nem hiszem, hogy egy kutyában nem lenne az benne, hogy ilyen cuccokat nem eszünk meg. Növényből sem esznek meg bármit. Az én kutyámnak, (egy kaukázusi) meg sem fordulna a fejében ilyeneket összeenni, vagy bármit összeszedni a rétről...


2015. máj. 8. 15:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk érdekes, hogy mennyire kiforgattad a szavaimat, és mennyire más értelmet adtál neki. Szerintem Judit, Demény gazdája a kutyaneveléstől eltekintve egy nagyon is normális nő. Sőt, nekem személy szerint szimpatikus is, szívesen barátkoznék vele, egyrészt én is nagyon szeretem az irodalmat, mint ő, másrészt egy jófej nőnek tűnik a posztjai alapján.

VISZONT: a nyavajgást nem bírom elviselni. Ha szeretne pasit, vagy le akar fogyni, tegyen érte, ha viszont jó így neki, felőlem az is jó, csak a nyavajgást nem bírom elviselni, amit néha ír. Az olyanokat, mint mondtam, ár jó ideje átugrom.

2015. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ne vitázzatok, nem ezt akartam amikor feltettem a kérdést. A kedves provokáló válaszadónak megköszönöm a részvételt, 2 válaszát jelentettem is. Véleményt kértem, nem kioktatást.
2015. máj. 9. 13:28
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

Most olvastam a linkelt cikket. Sajnálom Juditot és a kutyát is, eszem ágában sincs kárörvendeni, meg azzal jönni, hogy 'én megmondtam'. Aki ilyenkor ilyenekkel jön, az egy szívtelen dög.

Nekem ezt sajnos a saját káromon kellett megtanulnom, én sosem voltam híve a 'neveljük a kutyát keményen' dolognak, úgy voltam, hogy ha ragaszkodik hozzám, akkor hallgat rám, és majd jön a vezérség is. Egy nagyon fájdalmas emléken keresztül tapasztaltam meg hogy ez nincs így, ideiglenes kutyámat, akit első pillanattól fogva sajátomként szerettem, elütötte a vonat. 5 nap után meghalt a rendelőben.

Ez volt az, ami igazán rádöbbentett arra, hogy a KUTYÁNAK VEZETŐ KELL. Ez létszükséglete, az életét mentheti meg, mint ahogy a példám mutatja. Sosem bocsátom meg magamna a felelőtlenségem, de ahelyett, hogy a többi kutyámat csak pórázon tartanám, elkezdtem még alaposabban beleásni magamat a témába, elkezdtem a huskymmal súlyt húzatni, hogy minden igénye ki legyen elégítve, rengeteget mozgatom őket, és ami a legfontosabb, elismerem, hogy a kutyának egy HATÁROZOTT, MEGFONTOLT VEZETŐRE van szüksége elsősorban, nem egy játszópajtásra. Ettől még nem vagyok karót nyelt, imádok játszani velük, dögönyözni őket, de vannak elvárások és szabályok, amiket MINDIG betartatok velük, nincs kibúvó. Kívánom Juditnak, és minden gazdának, hogy ne ilyen fájdalmas élményen keresztül kelljen ezt megtanulnia.

2015. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem :(

Igazad van.

2015. máj. 9. 20:26
 25/30 anonim ***** válasza:
66%
Köszönöm. Szeretném, ha a halála nem lenne hiábavaló, így igyekszem az ez által megszerzett tudást kamatoztatni a saját kutyáimon, és másnak is szívesen segítek, ha kérik (általában sajnos nem kérik). Szóval a kérdéshez visszakanyarodva, még egy dolog nem tetszik Demény gazdijában. A kutya megette a gyógyszert, gazdi kapott egy pár lecseszést, erre előveszi a mártír szerepet, hogy ő mennyire rossz, persze a sok rajongó írja, hogy ugyan dehogy. Én sem azt állítom, hogy rossz, de felelőtlen. És én sem a könnyű utat jártam, befogadott kutyáim vannak, az egyikkel vért izzadtam, és most sem bízom benne 100 %-ban, de nem is mártírkodom, hanem igyekszem mindent megtenni, és fejlődni, nem elfogadni a helyzetet.
2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
44%
Na, hát akkor a szabad véleménynyilvánítás jegyében én ezt be is fejeztem, baromira nincs energiám erre így hétvégén, bocs :)
2015. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Akumi megértem, de hidd el, szívesebben olvasom a te vélemény nyilvánításaidat, mint a pár kommentel előrébb szereplő okostojásét ;)
2015. máj. 9. 21:13
 28/30 anonim ***** válasza:
31%
Köszi :D Neki szólt a dolog, kis jóindulattal megértené, amiről beszélek, de aki olyat is bele akar látni, amit soha nem mondtam, azzal nem tudok mit kezdeni így 10 óra kutyasuli meg egy óra adminisztrálás meg órarendtervezés után, holnap vizsgáztatok, nem fogom magyarázni, hogy miért van jogom "hangosan" nem szeretni Deményt, inkább alszom :)
2015. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Sok sikert a holnapi naphoz :)
2015. máj. 9. 21:59
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2015. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!