Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy Labrador? (a...

Beagle vagy Labrador? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sokan irják hogy majdnem az összes kutyát lehet lakásba tartani de nem veszik figyelembe a lépccsőzést.A labradornak lehet csípő diszpláziája a lépcsőzéstől.De nem tudok dönteni hogy melyik fajta legyen(első kutyám lenne).Sztem a labrador.A lépcsőzés miatt viszont nem tudom mert 30 kg-ot cipelni fel-le napi 2-szer(azért 2-szer mert 1-szer lépcsőzhet,az nem olyan káros)nem lenne könnyű.És azért 15-kg(beagle)könnyebb lenne cipelni.Sztetek melyik legyen?

2015. máj. 9. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Mi a tökömnek cipelni a kutyát, hát van lába, menjen fel a lépcsőn.. Semmi baja nem lesz tőle szerintem, vagy menjetek lifttel ( ha van ) ha nincs akkor meg marad a lépcső.
2015. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert ha te négykézláb mennél le a lépcsőn csodálkoznék hogy nem esnél előre.am mert megterhelik a gerincüket+csípőjüket.
2015. máj. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!