Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni, ha egy...

Mit kell csinálni, ha egy pitbull jön veled szembe a gazdi nélkül az utcán és tök egyedül vagy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:30
1 2 3
 21/29 Akiteki ***** válasza:
Igen, találkoztam. Hazavittem, megetettem, aztán másnap - mivel nálam nem maradhatott a szomszédok miatt - elvittem egy ismerőshöz, aki közel lakott a megtalálás helyéhez, és keresni kezdtük a gazdiját. Néhány nap múlva meg is találta a kutyust.
2010. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyszer mentem a buszhoz és a kutya (keverék nem is tudom milyen fajta, akkora volt mint egy német juhász) úgy két méterre lehetett elmentem mellette, nem is foglalkoztam vele, mert siettem és a hátam mögül hallottam, hogy vicsorog. Megfordultam és pont a szemébe sikerült néznem, de két ugatás után abbahagyta. Mondták már, hogy szigorú a tekintetem, de ennyire. És pont az a bajom a kutyákkal, hogy zavarják az embert, mikor mennék, sietnék valahová arra figyeljek hogy megkapja-e a bokám, meg mit szagolgat engem, mikor előtte meg a sarat túrta. Apa is kutya mániás mert kell a kutya stb. De engem meg kiröhögnek, amikor aranyhalat akarok. Mehetnek a búsba. Nem is beszélve arról, hogy mennyibe van a kis ... Én meg menjek segíteni a kertbe ha van valami házi munka. Mondtam neki, ha egy kutyaszőrt is meglátok, csinálhatja ő.
2010. febr. 25. 10:29
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

Mibajod??? Neked agyadra ment a sötétség??? Komolyan mondom megáll az eszem...Most a kutyákra haragszol mert apukád "kutyabolond"? Még jó hogy nem a szerencsétlen álattal akarod megcsináltatni a házimunkát. Te totál hülye vagy!

ÉS ha kiröhögnek mert aranyhalat akarsz? Én is kiröhögnélek mert az mi a fenének? Nézegetni? pff...És 1 kutya meghálálja azt hogy etetik, itatják és szeretik...Te nem! Na látod ez a külömbség! Ő meghálája és te nem! Ennyit erről...

2010. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:

[link]

2010. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hú de ideges lett valaki. Nekem az a problémám, hogy miért kell mindennek a hasznát nézni. És arról beszéltem ,hogy a kutyaszőrös földet nem szeretem túrni, mert az állattartásnak is vannak szabályai és legyünk már tekintettel a másikra. A házi munkáról meg annyit, hogy van földünk erdőnk. Úgy hogy majd csináld végig azt amit mi a testvéreimmel kicsi korunk óta és meglátjuk mit mondanál akkor. A házi munka nem csak a fűnyírásból áll nálunk mint egyeseknél.
2010. febr. 25. 18:48
 26/29 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a farkasok először egymás szemébe néznek mélyen és aztán támadnak tehát ezt támadásnak vesszi a kutya is mivel farkas az őse a pitbull nem úgy harap hogy ham ham hanem hogy hammmmmmmmmmmmm xD azaz nem enged el jó sokáig a harci kutyák 24 órán keresztűl is tudnak a fán lógni szájuktól fogva egyépkét nem harcisasak ha bicaijal vagy azért száj le róla mert alapjába véve nem szeretik a brigát a kutyusok
2010. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
imádkozni!
2010. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
figyeld a reakcioit..ha úgy látod, hogy támadni fog higgadj le és készülj fel rá,h el kell kapnod (valószínüleg ugrani fog feléd) és tartsd,míg nem nyugszik,v nem jön segítség!ha már elkapott tartsd a fejét valahogy,h ne tudjon marcangolni
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nos nem akarok semmiféle vitába bonyolódni elég annyit hozzáfűznöm (a kommentekből is ez látszik, tiszt. kiv.) hogy az emberi tudatlanság és média által erősen befolyásoltság határtalan. A pit bull (két darab szó) természetesen ugyan olyan mint bármely kutya - természetesen minden fajtának meg van a maga jellegzetessége akár jellemben akár küllemben - ösztönlény, ha megfelelően van szocializálva senkit sem fog megenni. Ha nincs szocializálva akkor sem fog rád támadni, maximum akkor ha veszélyben érzi magát és nem tud elfutni. Emellett hozzátenném, hogy a fajta ősét NEM emberek ellen uszították hanem kutyák ellen. Innen is jön a kutyaviadal kifejezés. Tehát ha valaki erre az undorító cselekedetre kényszerítené az állatát, akkor is csak a kutyákra lenne veszélyes nem az emberre. Köszöntem a figyelmet,

Egy pit bull tartó hölgy

2011. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!