Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogy csinálta meg a helységet?

Ki hogy csinálta meg a helységet?

Figyelt kérdés
Olyan gazdiktol kérdeznék akiknek a kutyája éjjel bent bent van , pl a folyoson. ott alhat csak. Hogyan csinaltatok meg ezen helyég falát? szimplán le van meszelve vagy tettetek rá burkolatot hogy ne kenjék össze ha sáros , koszos, vagy vizes a bundájuk?
2015. máj. 15. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én festettem. Fehérre, minden évben újrafestem
2015. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megúntam, hogy festeni kell. Állandóan tiszta sáros volt. Fehér csempét raktam rá! Amúgy is társtulajként a tenyésztő szukája nálam szült, szóval át kellet alakítanom a helységet.
2015. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kimaradt laminált padlóval burkoltam azt a falszakaszt, ami mindig nagyon mocskos volt a kutyáktól. Ez így könnyen letörölhető. (Amúgy meg helyIség.)
2015. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 'faliszőnyeg' van, egy ilyen drapéria szerűség a falra szögezve.
2015. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, a mienk sosem kente össze a falat (fűrészporos tapéta), pedig legalább 5 évig aludt az előszobában. Valahogy sosem merült fel bennem, hogy megtehetné:) Biztos szerencsénk volt.
2015. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csempe van az előszobában,meg tapéta.Azt néhány évente átfestem.praktikus lenne viszont a fali csempe,már lehet kapni olyat is,amit kifejezetten előszobákra terveztek,szóval nincs fürdőszoba hatás.
2015. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen falburkoló lapok obiban, van ilyen drapp színű márvány, fagyálló burkolólap. Az jó szerintem.

[link]

2015. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. Nekem nincs egyébként falburkoló lapom, de ha tehetnék akkor olyat tennék fel. Nekünk van egy nagy előszoba tükrünk, aminek az alja tök mocskos mindig, de értelme nincs letörölni, úgyis megint koszos lesz. A fal meg csak ott jó az előszobában, ahol van egy kis fiókos szekrény, vagy akármilyen bútor a fal elé tolva. Nyilván nem mindenhol van és pl egyes részeken a hülye kutyák leszedték a tapétát is. A szobában nem, csak az előszobában randalíroznak.
2015. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!