Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyára illenek ezek a...

Milyen kutyára illenek ezek a tulajdonságok a legjobban? Melyik van a közelébe ezeknek a dolgoknak?

Figyelt kérdés

:)

Szereti a gyerekeket ,cicákat ,nem szaladgálós ,nyugodt ,kistestu,lakásba tartható,ragaszkodik a gazdájához,de az idegenekkel is barátságos.es ami a legfontosabb egésszeges, egészségugyileg szinte probléma mentes...


2015. máj. 18. 20:49
 1/7 Mr.Dead válasza:
39%
Angol buldog....kivéve az utolsó 2:/ :)
2015. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutyában benne van, nevelés kérdése.
2015. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Francia bulldog...de ez csak neveles kerdese
2015. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármelyik kutya, csak nevelni kell. És mi az hogy egészséges? Akár honnan veszel kutyát, benne lehet a pakliban bármi örökletes. Persze jó helyről véve kisebb az esélye, de ott is van.
2015. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze ,de minden kutyanak van azert egy alap természete...pl yorkinal irjak ,h nem szereti a macskakat ,es az idegeneket...csivavanal azt h harcias ...tudom vannak kivelek ...szerinyem is a francia ,es az angol bulldog a leginkabb nekem tetszo kutya ,viszont az meg beteges ,es a legfobb szempont ,h ne legyen beteges....:)))
2015. máj. 18. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért az a legfőbb szempont? Mikor kutyát vettem, a tulajdonságait néztem, ha meg bármi bajuk van, esetleg beteges fajtájú kutya, akkor viszem orvoshoz. Ha szeretnél egy bizonyos kutyafajtát, nehogy már ez miatt ne vegyél!
2015. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nekem egy Máltai Selyem kiskutyám van. Szerintem erre a fajtára mindegyik igaz amit leírtál. Imádja a gyerekeket nagyon ragaszkodik a gazdájához de az idegenekkel/ismerősökkel is nagyon kedves. Macskákkal is jól össze lehet szoktatni ráadásul a mozgás igénye sem nagy. A táplálása és alapvető egészségügyi ellátása sem túl költséges. Egyedül ami kicsit több törődést igényel az a bundája de ez sem muszáj attól függ milyen fazonú szőrzetet vágatsz neki. Kb. Mindent leírtam amit kérdeztél de ha valami még érdekelne szívesen válaszolok.😀
2015. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!