Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier + macska?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt kutyánk lsd. fenn, tesóm akar egy macskát.

Mi lesz a macskából? Darálthús?


2010. febr. 25. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld meg!
2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kutya megszokja a macskát. Ha úgy van nevelve, nem bántja.
2010. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De már felnőtt, sőt idősebb kutya.

Kinyírt egy pár macskát életében.

2010. febr. 25. 16:47
 4/13 anonim válasza:
Haveromnak van ebből a fajtából 3,nem ajánlok mellé macskát, nagyon nem szeretik a többi állatot. Elintézi elég hamar:D
2010. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ajaj.

Hát az nehezebb dolog, akkor vigyázni kell vele.

Meg lehet tanítani, a kutyák okosak és rendesek.

De figyelni kell nagyon (bár még csak németjuhászt láttam ilyet, az elfogadta)

Miért bántotta őket?

2010. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak németjuhász van ilyen.. Az én keverék kutyusom 1,5 éves volt amikor jött a macska a macska még csak pár hetes volt de mi nem szoktattuk semmihez egyszerűen most már együtt alszanak stb.... :)
2010. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Átjöttek a kerítése.
2010. febr. 25. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is van 2 staffink, és én simán vennék hozzájuk egy macskát, mert úgy vannak szocializálva. ami nagyon fontos!!!

És az, hogy pár macskát már széttépet, erre azt tudom mondani, hogy amikor otthon laktam 2 kutyához vittem haza egy macskát (a macska is a kertbe volt), és nem bántották, mert tudták hozzájuk tartozik, de ha bármilyen idegen macska bejött a kertbe neki mentek. Sőt az egyik kutyánk őrző védő volt, és ahol dolgozott ott folyamatosan nyírta ki a macskákat. 22/L

2010. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én Staffim se szereti az állatokat... De a családban lévő másik kutyát és a cicát (akit 4 hetes fogadtunk be) első perctől elfogadta! A macska a fején ugrálhat, a kajájából ehet, bármi. De idegen kutya, macska jobb, ha elkerüli...

Nagyon intelligens!! Tudja, hogy ki tartozik a családhoz!!

2010. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


11 hónapos volt a kutya mikor idekerült a macska, utálta a macskákat, de őt elfogadta, mai napig is morog ha másik macskát lát. Igaz ő amerikai buldog + stafford keverék, de sokat nem változtat a dolgon. Ügyesen egybe lehet szoktatni őket.

2010. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!