Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vinnétek magatok...

Milyen kutyát vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Elképzelt szituáció: Egy erdőn kell keresztülmenned, amiben farkasok, vaddisznók, medvék élnek. Vihetsz magaddal 3 db kutyát, hogy növeljék a túlélési esélyeid. Milyen fajtákat választanál?(Lehetnek darabonként különbözőek, vagy mind ugyanazok)

2015. máj. 24. 12:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
78%
Airedale terrier,Karéliai medveölőkutya,és egy kuvaszt :)
2015. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

1. A saját staffordshire terrierem, nem velem nőtt fel, és tele van csupa-csupa cuki agresszióval, bárminek nekimegy, és sajnos tudja is, hogy hogyan közelítsen meg akár embert, akár állatot.

2. KÁJ/Kangal - Ugye majdnemhogy egyforma a két fajta, melette sem érezném magam rosszul:)

3. Leonbergi - Csak mert láttam a vadon hívó szavát, és bár nem tudom, eredetileg a történetben milyen fajta van (azt hiszem német juhász vagy huskyval is van egy filmváltozat), de nekem azóta nagyon bejönnek ezek a kutyák :)

2015. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nehéz a szövegértés? Szépen leírtam, hogy "növeljék a túlélési esélyeid", szóval nem úgy gondoltam, hogy biztos kinyírnák az összes vadállatot. Meg azt sem írtam, hogy saját döntésből, saját kutyát kell vinned. Az ilyen képzelőerős játékok nem neked valók.



Kérdező, mielőtt kioktatnál engem, te alapból fordítva ülsz a lovon. Mivel egyetlen kutyának sincs esélye a medve ellen, mészárszékre küldenéd őket.


A "növeljék a túlélési esélyed" = az életüket áldozva feltartóztassák a medvét pár percig (lehet, hogy csak 1 perc erejéig), amíg futásnak eredsz, mert 100%, hogy menekülni kell.


"Az ilyen képzelőerős játékok nem neked valók.

Szeretem a "képzelőerős" játékokat, csak tudod rossz belegondolni, hogy hogyan marcangolja darabokra a kutyákat a medve.

Bár, ha a kutya felméri a helyzetet és van egy csöpp esze, kereket old.


Könnyen előfordulhat, hogy egy mozgékony foxi tovább feltartóztatja a medvét.

2015. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Szigorúan elmélet. Szigorúan elmélet...elmélet..szigorúan...
2015. szept. 24. 11:32
 25/31 anonim ***** válasza:
63%

Belegondoltam a "játékba", gondolkoztam milyen fajtákat választanék. Aztán arra jöttem rá, hogy nem tudok dönteni, én sajnálnám őket és inkább nem vinnék magammal kutyát :D

Egyértelmű, hogy a sajátjaimat semmiképp sem, de teljesen idegen kutyát sem, mert megszeretném.

2015. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Pont az a szituáció, hogy KÖTELEZŐ VINNI. De szíved joga.
2015. szept. 24. 19:52
 27/31 anonim ***** válasza:
63%
nem volt oda írva, hogy kötelező :)
2015. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz...Na, ki van egészítve :)
2015. szept. 25. 14:12
 29/31 gom ***** válasza:
63%
Ír farkaskutya,óriás schnauzer,komondor.De helikoperrel mennék az erdő fölött.
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Pitbull,KÁJ,akita
2017. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!