Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudnátok, hogy hogyan...

Nem tudnátok, hogy hogyan lehetne macskát és kutyát összeszoktatni? Részletek lent vannak.

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves labradorunk. De én inkább úgymond macskás típus vagyok, de legfőképp azért nem lehetne, mivel ott van a kutyánk is. Nem tudnátok valami jó ötletet adni, hogy hogyan lehetne majd őket összeszoktatni? Előre is köszönöm. :)
2015. máj. 25. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jól szocializált kutya minden gond nélkül összeszokik egy macskával. A gond a macska szokott lenni.

Ha kölyök, akkor könnyebb, akkor hamar megszeretik egymást, ha felnőtt akkor ez sokáig eltarthat, sőt előfordulhat, hogy ugyan elviselik egymást egész életükben, de mindíg kitérnek egymás útjából.

Tehát inkább kölyökmacskát ajánlanék, azzal nem lesz gond.

2015. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 deniz csaba ***** válasza:
Egyetértek! Kölyökkel semmi gond nem lesz, persze nem szabad eleinte magukra hagyni őket és a kutyusban lesz féltékenység, szóval rá kell vezetni, hogy a cica is a falka tagja, pont! Nekem kétszer idősebb cicával is össze kellett szoktatni idősebb, fiatalabb kutyust is. Az is meglepően könnyű volt.
2015. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!