Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tüzelő kutya hogyan hat...

Egy tüzelő kutya hogyan hat egy kölyökre? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Úgy értem, a kanok megőrülnek és mennének utána.

Egy kölyök kutyára milyen hatással van egy tüzelő kutya, ha egyáltalán van hatással?

Kislány kutyusom van, gondolom sehogy nem hat rá, de gondoltam megkérdezem:D


2010. febr. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök kanok érdeklődnek a tüzelő szuka iránt, szukák nem igazán. Nekem a domináns 8 éves szukám sűrűn szaglássza a fiatalabb 3 éveset, ha éppen tüzel, gondolom érdekli, milyen állapotban van éppen. De a kicsikkel sosem volt semmi problémám ilyenkor.
2010. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:

A szuka lehet ingerlékenyebb ilyenkor, (azt szoktam mondani, hogy neki is fáj a hasa:)) esetleg rámorog a kölyökre. A nem ivarérett kutyákat nem érdekli, hogy tüzel.

De vigyázz nagyon a többiekkel!

2010. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben. egyébként úgy értettem, hogy nem találkozik velük, csak..na szóval volt egy nő, akivel találkoztam, és mondta, hogy a kutyusa nagyon menne, mert érzi h egy szuka tüzel. hát ugye vizelet és egyéb nyomokat követve:)

és erre értettem, hogy vajon az én kutyám érzi e, kiszagolja e ugyanúgy, vagyis érdekli-e egy picit is ez a dolog:)

2010. febr. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!