Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el anyuéknál hogy...

Hogy érjem el anyuéknál hogy 12. szülinapomra huskyt kapjak?

Figyelt kérdés
már van 3 kutyánk(2 németjuhász az egyik most fog eleni ,meg egy tacskonk)de a tacskónk 18 éves a nemetjuhászok meg elhuzznak ezert kellene nekem husky mert el birom vinni sétálni meg birok vele az udvarba.ÉS ezt ellenzik.

2015. máj. 28. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már husky-t? Kb. ugyanakkora, mint a németjuhász.

Nem 12 éveseknek való, hiszen a nálatok lévő 3 kutyával sem foglalkozol (most ellik....).

2015. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Előbb tanuld meg kezelni a német juhászokat. A szüleidnek igaza van.
2015. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nj elhúz, áruld már el, miből gondolod, hogy a husky nem fog?
2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy husky nehezebben kezelhető és legalább olyan erős, mint a német juhász. Majd ha a német juhászt tudod kezelni, sétáltatni, és szót fogad neked akár póráz nélkül is kint az utcán, akkor gondolkozz huskyn (addigra felnősz).
2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

"Anya-Apa, a szülinapomat arra szeretném felhasználni, hogy még egy élőlény életét tönkretegyem, mert a meglévő három élő játékszert már unom. Ezért kérlek titeket, hogy fogjatok 200ezer forintot és vegyetek nekem egy huskyt, mert az olyan menőőő, legalább 2 hétig törődni is fogok vele"


Valahogy így. És akkor a válaszomér cserébe te is adj egy választ: mi a telerakott jóeget fogtok csinálni a németjuhász kölykökkel?! Mi a tervetek a kiskutyákkal?

2015. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A husky szánhúzó kutya, ergo még erősebben is húzhat egy fiatalabb példány sétáltatásnál, mint a németjuhász.

Ha logikusan végiggondolod, annak a vemhes németjuhásznak kb 8 kölyke is születhet, ergo lesz hirtelen 11 kutyátok, a kölykök 2 hónapos korukig szopni fognak, utána kölyök táp kell nekik, amíg a leendő gazdái el nem viszik.

És ezt mind a szüleid fogják fizetni. Főleg, ha tenyésztésről van szó, mert akkort törzskönyv, oltások, chip...

Várj még egy kicsit ezzel, olvass jobban utána a fajtának, az igényeinek stb. Én az első kutyámat 18 évesen kaphattam, és nagyon nagy felelősséggel jár.

2015. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes, hogy a szüleid ellenzik. Remélem nem sikerül meggyőznöd őket.

A miért-et már előttem leírták.

2015. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én is úgy gondoltam, hogy kutyaf..a az állattartás, nem sokkal később megkaptam az első kutyámat, nekem kellett mindenről gondoskodni, nem egy egyszerű feladat főleg suli mellett, mi lesz a kölykökkel?
2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Láttál már élőbe Husky-t kb akkora mint egy német juhász!!!!


12 évesen amúgy sem kell neked Husky,makacsak nagyon és több óra futásra van szükségük naponta,különben szöknek,ásnak,szomszéd tyúkokat,macskákat fogja leölni.Tapasztalt,határozott gazdáknak valóak,nem egy gyereknek.


Ha a német juhászok nevelve lennének ők sem húznának el!


Szaporításhoz külön gratulálok!! Jó lenne ivartalanítani a német juhászokat!!!!


Remélem nem engedik meg.

2015. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem huskym van, 52 kilós nő vagyok, múltkor seggen csúszva húzott, pedig okos kutya, suliba is jártuk .....


Szóval a husky felejtsd el!

2015. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!