Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el anyuéknál hogy...

Hogy érjem el anyuéknál hogy 12. szülinapomra huskyt kapjak?

Figyelt kérdés
már van 3 kutyánk(2 németjuhász az egyik most fog eleni ,meg egy tacskonk)de a tacskónk 18 éves a nemetjuhászok meg elhuzznak ezert kellene nekem husky mert el birom vinni sétálni meg birok vele az udvarba.ÉS ezt ellenzik.

2015. máj. 28. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Leírjam én is?

Áh, leírom.

A husky nem 12 éves gyerekeknek való, különösen ha még egy német juhásszal se bírsz el. Még a tapasztalt gazdáknak is sokszor meggyűlik a huskykkal a bajuk. Önfejű, makacs, független, és SZÁNHÚZÓKUTYA, azistenszerelmére.


Inkább azt kérd szülinapodra, hogy vigyétek el a vemhes német juhászt ivartalanítani.

2015. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6%

Kedves kérdező. Leírom én is normálisan. A huskyban legalább olyan erő van mint egy németjuciban. Ha ők elhúznak a husky is el fog. Ráadásul a nevelése is nehezebb, mert egy rettentő makacs kutyáról beszélünk. Szerintem nem a legjobb ötlet neked a husky, inkább valami könnyebben kezelhető fajtát válassz (és gondoskodj is róla), vagy tanulj meg a németjuhászoknak parancsolni, hogy tudd őket sétáltatni. Ha velük nem bírsz, egy husky maga a lehetetlen lesz.

Remélem érted, hogy mire célzok (és még jó páran rajtam kívül), és alaposan átgondolod az ötletedet :).



Néhány válaszolótól meg szeretném kérdezni: Azt mikor kérdezték, hogy mi a véleményed arról, hogy vemhes a kutya, és vigyék e el ivartalanítani? Szerintem senki nem kérdezte....a kérdező végkép nem. (tudom, hogy most le fognak pontozni, meg meg fogom kapni a "köcsög szaporító"-hozzáteszem nem vagyok az- jelzőt, mert nem írtam azt, hogy ivartalanítsa, de szerintem senki nem volt kíváncsi a hülyeségetekre, elhiszi mindenki, hogy sajnáljátok a kutyát, de nem ez volt a kérdés)

2015. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!