Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya már öreg és...

Ha egy kutya már öreg és megvakult akkor?

Figyelt kérdés

Akkor ha megharapna el lehet kapni a vagságot.?

De ez csak akkor lehet veszélyes ha megharap,vagy másképp is veszélyes lehet pld.nyálon keresztül ha megnyal?


2015. máj. 31. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
El. De nagyon vigyázz vele, mert náluk a süketség is így terjed... Kérlek mondd, hogy csak 8 éves vagy... :)
2015. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem... A vakság (szürke/zöldhályog) nem fertőző!
2015. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok.Kössz hogy kinevettetek de NEM vagyok 8 éves.Csak a kutyánk nemrégiben megvakult és megharapta a bátyámat és megijedtünk,mert volt már így egy ismerősünkel hogy egy vak kutya megharapta és ő is megvakult az egyik szemére.
2015. máj. 31. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sot!!! Olyat is hallottam, hogy megnyalt a kutya valakit es szoros lett, meg negy laba nott! Nagyon vigyazz!
2015. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kelet felé volt fordulva a kutya, mikor harapott, akkor sajnos jó esély van rá, hogy megvakul. De ha nyugat felé, akkor a lemenő nap életadó csakrái miatt megmenekülhet a bátyád, HA (és ez nagyon fontos) egy hónapon keresztül mindennap reggel és este kimossa az orrüregét sós vízzel. Ez eltávolítja a vakságmérgeket a testéből, és a mellékvesének is jót tesz.
2015. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm, én úgy látom inkább agyilag süllyedt a kutya szintjére. Vagy inkább az alá.
2015. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyám is öreg,szürke hályog kezd kialakulni a szemén. Backi veszélyben vagyok!!! :O


Amúgy a vakság nem fertőző. A szaruhártya elöregedik,kiszárad.Ez az öregséggel jár vagy cukorbetegséggel.

2015. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jólvan köszönöm az utolsónak.

A többiek meg bújjanak a föld alá...

2015. máj. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!