Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy husky-t. Kit...

Szeretnék egy husky-t. Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék egy husky kutyát. Érdekelne, hogy milyen tenyésztőket tudtok ajánlani? Max 150000Ft a keret. Vagy ami még jobban érdekel: Ha tudtok fajtamentőket mondani azt is megköszönöm. Mindenképpen csak kölyökkutya érdekel, de az nem zavar, ha esetleg színhibás, avagy nem teljesen fajtatiszta "csak" fajtajellegű.

És még egy kérdés: Kan vagy szuka? Nem tudom lenne e ivartalaníttatva. Mennyire jön ki más kutyákkal (ivaros kanok), és mennyire domináns?

Előre is köszi!



2015. jún. 6. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A szánhúzó fajtamentéshez épp most került be gy fél év körüli husky. Fajtamentés:

[link]

[link]

Tenyésztők:

[link]


A neme mindegy, a lényeg, hogy a személyisége illjen hozzád. Az ivartalanítást mindenképpen ajánlom, nagyon sok betegséget lehet vele megelőzni. Az, hogy mennyire jön ki más kutyákkal, csak attól függ, hogy Te mennyire szoktatod hozzá más kutyákhoz.

2015. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztőkhöz véletlen rossz lett a link. Szóval, tenyésztők:

[link]

2015. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az igazi az a lista... A Snowy Grove kennel tulaja, Antal Gabi már rég Svájcban él, King Cristies sem aktív egy ideje. Havasfalkát én részemről biztosan elkerülném, ha huskyt akarnék. Sophie's Pearl fent sincs, pedig az ország egyik legjobb kennele.
2015. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! Átgondolom, de sajnos ami a fajtamentőknél van, az nem lesz az enyém, mert csak későbbi terv ez a kutyus (minimum fél év múlva, vagy jövő tavasz eleje). Pedig nagyon szép..

Köszönöm mégegyszer, átnézegetem majd a kenneleket :)

2015. jún. 6. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Kan vagy szukát neked kell eldönteni.:) Ált. jól kijön más kutyákkal, de ez is tőled függ, hogy szocializálod, neveled. Vannak köztük dominánsabbak meg kevésbé dominánsak, ezt a tenyésztő megtudja mondani a kölyökkori viselkedés alapján.

2015. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 7. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

sztem. ne vegyél Huskyt ha nem tudsz naponta 60 kilométert sétáltatni egy állatot az csak neki rossz .

szóval én nem ajánlom. ja és van róla tapasztlatom

2015. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

volt 8 Husky-im

2015. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem ajánlod. Arról nem írtam, hogy mennyit tudnék vele foglalkozni.

Alapjában véve ha neked is volt 8 huskyd akkor csak nem lehetetlen á dolog. Mert gondolom MO-n neked sem húzott szánt ;)

2015. jún. 14. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
ha , nincs rá időd . ott a HA
2015. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!