Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy husky-t. Kit...

Szeretnék egy husky-t. Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék egy husky kutyát. Érdekelne, hogy milyen tenyésztőket tudtok ajánlani? Max 150000Ft a keret. Vagy ami még jobban érdekel: Ha tudtok fajtamentőket mondani azt is megköszönöm. Mindenképpen csak kölyökkutya érdekel, de az nem zavar, ha esetleg színhibás, avagy nem teljesen fajtatiszta "csak" fajtajellegű.

És még egy kérdés: Kan vagy szuka? Nem tudom lenne e ivartalaníttatva. Mennyire jön ki más kutyákkal (ivaros kanok), és mennyire domináns?

Előre is köszi!



2015. jún. 6. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, ott a "ha".

De továbbra sem értem, hogy miért kötöttél belém.

Kezdjük az elején:

Kiírtam egy kérdést, ami arról szólt, hogy honnan érdemes venni/ örökbefogadni egy fajtatiszta/fajtajellegű husky kutyát. Kaptam rá tök jó ötleteket. Sem a kérdésbe nem volt benne, sem később nem esett arról szó, hogy mennyit tudok vele foglalkozni, ahogy arról sem, hogy való e nekem a husky.

Lehet leteszek róla, és más fajtát választok. Nyílván mielőtt rászánom magam, hogy tartsak egy ilyen kutyust, még részletesebben utána fogok nézni.

Ennek ellenére nem ez volt a kérdés, és ha ott volt a " ha" ha nem, ami te kezdtél, az egy teljesen más téma, és nem ide tartozik. Másrészt amíg nem tudod, hogy mennyit foglalkoznék vele addig csak alaptalan találgatás.

Egyébként ha ezért (is) írtad nem én pontoztam le azt a választ, sehogy sem értékeltem, mivel nem értettem miért írtad.

2015. szept. 6. 16:00
 12/13 anonim ***** válasza:
ezért írtam ki a választ:"És még egy kérdés: Kan vagy szuka? Nem tudom lenne e ivartalaníttatva. Mennyire jön ki más kutyákkal (ivaros kanok), és mennyire domináns? " mivel gondoltam , hogy , ha mást is kérdezel a kérdésedben akkor nem vagy valami nagy tudatában az ilyen kutyák tartásában
2015. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*tartásának
2015. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!