Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon vékony kutyusnak...

Nagyon vékony kutyusnak milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Válogatós is, keveset eszik, ezért nem hízik, nagyon sovány.

2015. jún. 8. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a gond, h evett ugyan szépen, de nem sokmindent hasznosított, ezt abból gondolom, h akár 5-6szor is kakilt. Én sokszor főztem neki májat, az jó zsíros, napközben adogattam neki. Sikerült is visszaszednie, amit leadott.
2015. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy válogatós? Nézz egy jó minőségű tápot neki, tedd elé, és ha nem nyúl hozzá vedd el. Másnap ugyanez. Ha éhes lesz megeszi, és hidd el, elfelejt válogatni is.

Ha szar minőségű kajával eteted akkor megértem, hogy válogat, egyszer mi is beleestünk abba a hibába, hogy a szart erőltettük. Hetekig nem evett a kutya, aztán váltottunk egy normálisabb minőségű tápra. Azóta nincs válogatás.

2015. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, csak hogy definiáljam a jó minőségű tápot: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2595547-melye..
2015. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemevésnek, fogyásnak éppen valamilyen betegség is lehet az okozója. Mennyi idős a kutyád? Milyen fajta?
2015. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tápanyagban gazdag tápot kell venni amit a fressnapfban 100% hogy megtalálsz
2015. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!