Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit hisz magáról az ilyen ember?

Mit hisz magáról az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Nagytestű keverék kutyámmal éppen a tópartra igyekeztem mikor is megálltunk egy pékségnél.

Ő az anyósülésen szokott utazni, a testén hám, a póráz az üléstámlára kötve, ez biztonsági övként szolgál neki, ugyanis a legkisebb fékezésnél is megfejeli az első szélvédőt, így viszont kényelmesen utazhat az autóban.

Amíg bementem a pékségbe, az autót lehúzott ablakokkal hátrahagytam a kutya meg persze bent lihegett mert meleg van, de most mit csináljak vele?Ha kiszállítom akkor is liheg, a pékségben durván 50-60 másodpercet töltöttem el (nem volt előttem senki) ám mikor kimentem egy idióta nőszemély hőbörögve fogadott,hogy én hogy hagyhatom ezt a szegény "kiskutyát" ilyen tűző napon kikötve a kocsiban, szégyelljem magam, már rendőrt akart hívni, és annyira felidegesített,hogy legszívesebben bevertem volna neki egyet, végül viszont egy nagyon primitív/alja árbeszéd után mindenki távozott.

De miért nem azt cseszegeti aki a kert végében a tűző napon láncra veri a kutyát,vagy ezer másik embert, aki megérdemli?Mit csinálhattam volna vele, vigyem be a pékségbe és akkor nem lesz melege?Tény hogy oda sütött a nap, de nem a kocsit tűzte, csak árnyék nem volt. (a pékség előtt sem)


2015. jún. 9. 11:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még a hátsó ablakok is le voltak húzva, ha annyira aggódik, megteheti azt is,hogy leveszi a pórázt és kiengedi a kutyát, és nem kell ablakot törni vagy hasonló.
2015. jún. 9. 12:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Túllihegte a dolgot. Mint oly sokan itt is néhány kérdésnél. Azonnal ömlesztik az okosságot, 0 háttérismerettel.

Ékes példa erre amikor üzletnél kikötött kutyát elvisznek, mert szerintük otthagyták.

2015. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igaza van, hogy nem szabad sokáig otthagyni a kutyát. DE! Mivel le volt húzva az ablak, akkor nem szólhat semmit, ha visszaszólsz neki, akkor se biztos, hogy nem kezd el veled ordítani, hogy mekkora egy kötsög vagy... Velem is volt már ilyen, csak ott legalább 10 ember tudta bizonyítani, hogy kettő percre ugrottam be a lottózóba ;)
2015. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom még nem voltam ilyen szituációban.


Első gondolat: legalább figyelnek.


Második gondolat: bakker egy normális kutyatartóval óbégat egy idegen kutyatartásról....


Remélem nem lesz több efféle kalandod:)

2015. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!