Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért írja magáról sok ember...

Miért írja magáról sok ember hogy naturálok, bizonygatják is, közben meg nem azok?

Figyelt kérdés

Miért mondják magukról? aki nem ért hozzá az elhiszi.De aki évek óta edz és tapasztalt az jól tudja mi van a háttérbe. Mi a céljuk a félrevezetéssel?

Pl Simeon Panda is azt állítja magáról hogy nem koxol stb...Hol ott egyértelmű.


2015. márc. 26. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert így jobban elismerik.
2015. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyobb a respect.
2015. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.Azért én nem vezetnék félre senkit főleg nem olyanokat, akik még tanulásra szorulnak testépítés terén.
2015. márc. 26. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
A másik, hogy a tápkieget így tudják igazából eladni. A scitec nem véletlenül szponzorál olyan embereket akik évek óta nem is versenyeztek, sőt igazából esélyük se lenne versenyen. Viszont a kezdőket szemrebbenés nélkül átverik. Nem véletlenül látni, annyi jumbos kérdést.
2015. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen...
2015. márc. 26. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Erkölcsössèg règóta nincs. Nem érdekli őket, hogy a kezdők nem kapnak hiteles infót. Minden az üzletről szól. Több kattintàs a youtube-on, több eladott tápkieg.
2015. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tápkiegek szedését tagadom...

Az emberek azt gondoljá,hogy kox...így egy olyan eredményre is számítanak,ha mondod:D

2015. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
" Mindenki addig naturál,amíg le nem bukik! "
2015. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze Vörös Zoli meg Kali muscle "naturál". Haha.
2015. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!