Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Melyik kutyafajta...

Segítség! Melyik kutyafajta illik hozzám? L/11 TOVÁBB LENT.

Figyelt kérdés
11 éves békéscsabai lány vagyok.A belvárosban,egy ötödik emeleti 3 szobás lakásban élek.Eléggé élénk, barátkozó típus vagyok, amit nem szeretek magamon az az hogy néha nagyon nagyon sokat beszélek.szeretnék egy kiskutyát, csak még azt nem tudom hogy milyet! Segítsetek Kérlek!
2010. febr. 28. 07:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
remélem tudtam segíteni de különben várj belinkelek egy oldalt és onnan válogathatsz kedvedre [link]
2010. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
eddig amik szóba kerültek azok a:Törpe Schnauzer, Bichon Havanese, Bolognese, Yorkshire Terrier ezek szerintem nagyon cukik.Szerintetek a Cavallier King Chars Spániel az nem lenne jó?
2010. febr. 28. 07:53
 13/30 A kérdező kommentje:
A folyosó legvégén lakunk és csak egy bal oldali szomszédunk van, egy idős házaspár (akiket egyébként utálunk) de ők máshol laknak ez sztem csak úgy van nekik
2010. febr. 28. 07:55
 14/30 anonim válasza:
6%

3. vagyok:

A normálisan nem egyenlő a normálisattal.

Normálisan Te nem tudsz írni, mert minden egyes hozzászólásoddal ölöd a magyar nyelvet. És az én hozzászólásom értéke relatív, mert a Kamilla is hasonló problémákkal küzd.

2010. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
:D
2010. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne yorkit vagy csivavát vegyél, ha nem százezreset veszel tenyésztőtől, hanem olcsóbbat 30-40 ezerért, akkor az a kiskutya több mint valószínű, hogy beteges, idegroncs kutya lesz, amiben senkinek nem lesz öröme a családban. A cavalier vagy a törpe schnauzer szerintem nagyon jó választás lenne, inkább mondjuk a cavaliert ajánlanám vagy angol/amerikai cocker spániel.
2010. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
08:01 nem neked raktam ki ezt a :D fejet hanem a kérdező kommentére olyan aranyos :D
2010. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
0%
És ez ki a f*szt érdekel? =D
2010. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia nekem kis törpetacskóm van! Nem hosszú a szőre nem kell sokat fésülgetni, rettentően aranyos ahogy a füle mikor szalad csak úgy libeg. nekem nincs vele semmi rettentő okos más kutyákkal is jól kijön. persze ha te szeretsz fésülgetni akkor természetesen választhatsz spánieltis pároméknak is az volt emeletes házban barna rettentő édes volt. Azért rakok ide neked fel képet egy kis törpetacskóról nekem hasomló van. [link]
2010. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nézd meg itt a fajtaajánlót: [link]
2010. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!