Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktattátok le a napi...

Hogyan szoktattátok le a napi 3 evésről 2 evésre a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Már napi 2x kéne neki, és hiába próbáltam úgy, hogy délután egyre kevesebbet kap, bocizik és nem akarom hogy éhezzen..és adok neki újra, meg újra. Vagy lesz magától olyan érzése, hogy neki már nem kell csak napi 2x enni?

Mert a 4 evésnél is ő hagyta ki folyton az egyik etetést, azóta 3x-i hami van, de azóta..:)


2010. febr. 28. 08:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem kunyerálhat, nem kap a kajámból (már ellent tudok állni:fejlődök:D ), megunja és lefekszik a lábamhoz. Az nem is zavar.

Tudom, h így egyszerű..hogy nem kap csak 2x és püff.

De csak egyszerűnek tűnik de nem az:)

mert látom hogy éhes. viszont reggel sem akarom teletömni hogy délután ne kapjon. tudom, hogy nem fog éhen halni...

Ez azonban jó ötlet, mármint hogy ha nagyon kívánja a délutáni hamit, akkor menjek le vele. Igaz akkor lent fog kutatni hamiért, de akkor lent vok és azonnal rászólok ha szájába venne vmit:)

Én mindig 2x akarom majd etetni, reggel és este.

Na majd kialakul, csak kíváncsi voltam Ti hogyan tettétek.

"Sajnos" nem vok olyan kemény szívű, hogy egyik napról a másikra:)

2010. febr. 28. 13:55
 12/13 A kérdező kommentje:

egyébként az én kutyám nem eszik csak akkor ha éhes.

ez benne a jó:)

így ha véletlenül sokat is adnék neki, meghagyja ami nem kell.

múlt héten hagyott 1 szemet:D

2010. febr. 28. 13:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem adtam neki fél éves korától, csak kétszer.
2010. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!