Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban, hogy szoktattátok...

Lakásban, hogy szoktattátok hozzá a kutyátokat, hogy egyedül maradjon?

Figyelt kérdés
Tudom, mozgás, fegyelem, szeretet. Ezen ugorjunk át, ez meg van, csak őt ez nem gátolja abba, hogy ugasson és nyösszögjön! Engem az érdekel, hogy mit csináltatok amikor kimentetek és hallottátok, hogy ugatott. Vagy milyen időközönként mentetek vissza? És meddig tartott ez a szoktatás? Fél éves kutyáról van szó még sose volt egyedül.
2011. ápr. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Elég baj hogy fél éves és még nem volt egyedül, nem lesz egyszerű dolgotok szintem...én mondjuk hagynám, előbb vagy utóbb befejezi!
2011. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én speciel bekapcsolva hagytam a rádiót.

Ha tudtam előre, hogy sötétben érek haza akkor felkapcsolva hagytam egy villanyt.

2011. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mi otthon hagytuk,leraktunk neki pár játékot,az elején dühös volt szét tépte a pelenkáját(előtte sohasem) így fejezte ki a dühét,ezért megszidtam többet nem csinálta,de még egy ideig bosszút állt,letúrta a vasalatlan ruhákat, vagy épp az ágyneműt.de ha este megyek el a kis villanyt én is égve hagyom neki,néha a tv-t is mert figyel az érdekes hangokra.
2011. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Szia !

Én 7,5 hetesen hoztam el a kutyámat. Az leső két hétben mindig volt vele valaki. Aztán itthon voltam 3 hét szabadságon, és ezalatt megszokta, hogy egyedül kell lennie a lakásban.

Egy nagy séta után hazajöttem vele, adtam neki enni, majd minden különösebb ceremónia nélkül felöltöztem és itt hagytam. Elősző csak kb. 5-10 percre, egy két nap múlva, már kb. fél órára. kb. 2 hét múlva már elmentem több órára is. Először még hallottam, hogy kicsit nyüszít (kb. még beszálltam a liftbe). Volt, hogy csak a liftig mentem, megvártam amig abbahagyja a nyöszörgést. Akkor bementem a lakásba és kb.5percig úgy csináltam, mintha ott se lenne. Lepakoltam, átolvastam az aznapi újságot, majd amikor már láttam, hogy megnyugodott, odahívtam magamhoz és játszottam vele.

Ja ! Vettem egy olyan labdát, amit indulás előtt megtöltöttem kutyaeledellel és odaadtam neki.

Lehet, hogy nekem szerencsém volt, vagy csak nyugodt kutyát fogtam ki. De nálunk ez vált be. Ja! 5 hónapos korától kutyaoviba vittem , ahol mindketten sokat tanultunk, és remekül el is fáradt a foglalkozások végére.

2011. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hovarju ***** válasza:
*első
2011. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van. augusztusban hoztuk el, magyarul egy 3 hétig voltunk vele itthon. Azután iskola, munkahely, és szépen megszokta. Hát nem mondom, rosszalkodott, szétszedte a vackát, kiszabadult, összepiszkolt mindent. de a végén megszokta.
2011. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!