Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier. Tapasztalatok?

Yorkshire terrier. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt már feltéve elég ilyen kérdés?
2010. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Nekem Yorkim van viszont en nem tenyesztotol vettem

Igy nincsen idegrendszeri zavara sem, es a fogai nagyon szepen szabalyosan, mint a gyongyok vannak a kis szajaban.

Picike es cuki, de ne tevesszen meg, mert terrier, es megprobal a maga nehany kilojaval fonokoskodni.

Szoval az elso perctol kezdve ereztetni kell vele, hogy te vagy a fonok es nem o.

Szeretnek aludni, de ugyanakkor ebere is.

Rengeteg szeretetet adnak, es igenyli is a torodest.

Beszoktatassal, tokjol lehet szocializalni, az enyem kijon barmilyen meretu kutyaval.

Egyre ell vigyazni, meg kell kerdezni, hogy az adott nagy kutya nem ugral-e, illetve birja-e a kicsiket.

Mert nem mindegyiknek szivugye.

Nem hulli a szore, de ezelni fesulni ell.

Az enyemnek mindig sportos a frizuja, nem hagyom logni, o nem is az a irakati kutya stilus.

A kormuket vagatni kell a fulukbol a szort ki kell tepni.

Kerdezz, ha van konkret kerdesed!

2010. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! :)

Jelenleg konkrét kérdésem nincs, csak úgy alapjában a gazdik tapasztalata, véleménye érdekel, mivel ilyen fajta kutyát szeretnék venni. :) Egy kislányt. :)

2010. febr. 28. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

:) Nekem is kislany van. Toth Sunny fo haramiaallat es csillyadbodar :D

Ha most epp nem elnek Egyiptomban akor most tavasszal lenne is kolyke,de mivel nem vagyok otthon anyuek nem merik bevallalni nelkulem.

Esetleg privibe tudok neked adni teloszamot, az enyem szuleinek a gazdait. Hatha lesz iden kutyus naluk.

(torzskonyv nincsen de le lehet torzsonyveztetni, nekem nem fontos mert nem szantam kiallitasra)

2010. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Durcás kis méregzsákok tudnak lenni,némelyik elég ugatós,igen temparementumos élénk,éber kutyusok kis testben.,gyorsan tanulnak,szeretik a gazdi minden lépését követni...nekem 2 szukám van,ellentétek egymásnak.Hirtelen más nem jutott eszembe.:-)),Rengeteg dolgot lehetne még irni róluk...Nekem épp a napokban született alom.Egy kiskutya,szuka..
2010. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

gyűlnek a szaporítok mint a dögnél a keselyűk!

Tenyésztőtl vett (csakis tk-es és nincs olyan h erre a kutyára kérem erre meg nem mert nem akarom kiállításra vinni)ilyen nincs a tk azt jelenti h nem egy idegrendszerileg 0 keveréket vettél hanem egy fajtatiszta kutyut amúgy szépek a yorkiek nagyon tetszenek nekem csak azért nem veszek ilyen kutyust mert minden sarkon az van velem jön szembe az utcán avyg 5 és így nekem nem kell

olvasd el az összes cikkét!

[link]

2010. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

azt irtam hogy torzskonyv nelkul! Nem azt hogy en nem kertem.

Hanem nem torzskonyves az alom, de ki lehet kerni ra a torzskonyvet!

De mivel en nem akartam kiallitasra vinni, igy le sem torzskonyveztettem utolag.

2010. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
21.47-es,mindenki magából indul ki!.El kell hogy keseritselek,ugyanis én nem szaporitó vagyok,Meoe által bejegyzett tenyésztő kennelnevünk is van,az összes kutyusunk tenyésszemlés,törzskönyves,a kikerült kiskutyáink mindegyike tk-val,oltásokkal.adásvételivel ,tenyésztői garanciával kerül az új gazdihoz.Rádásul kiállitásokra is járunk!!Ha-ha-ha
2010. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A csakis torzskonveshez meg annyit tennek hozza, hogy baratnom vett egycsakis torzskonyves Yorkit tenyesztotol, jo newvutol.

Ronda a foga es idegrendszeri zavaros.

2010. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha ronda es idegrendszerbajos, akkor miert nem vitte vissza? Egy jo tenyeszto egeszsegugyi garanciat vallal a kutyaira! Ha ilyen kutyat adott ki a keze alol, akkor azt azonnal kompenzalnia kell.

Egy szaporitohoz mikor viheted vissza a kutyat olyan indokkal, hogy bocsi, de ez hibas peldany?

Egy jo tenyesztonel ezt alapbol meg lehet tenni.

Persze ahhoz JO tenysztot kell valasztani. Aki megtette, annak gratula, aki meg nem, az a sajat hibajabol tanul.

2010. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!