Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier. Tapasztalatok?

Yorkshire terrier. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tanuld meg leirni elsőként a kennel nevét ahol a barátnőd vásárolt..Nálam nem szokott gond lenni a kutyusokkal.mindegyikről informálódok havonta.Igen a jó tenyésztő szavatol a kutyusáért,amely kikerült a keze alól,ez benne is van a szerződésben amivel én átadom a kutyust az uj gazdinak....
2010. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hello!


Nekem F/2 yourkshire terrier-em van..

Előny:Hordozhato,viheted magaddal sok helyre,(szerintem) könnyen tanitható.


Hátrány:

Csak egy gazdája lehet!!(mert ha te tanitod be ,akkor rád is fog hallgatni[hangsully])

2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekünk is van egy 3éves fiú én nem nagyon vagyok oda érte,2éves korában került hozzánk,valami hunor klubos törzskönyve van,az állatorvos szerint nincs ilyen bejegyezve.A kutya nem 100as,mindentől megijed,ha leszidjuk bepisil, folyton jelölget pl a hűtöt hiába verem azorát bele nem szokik le.csak anyunak fogad szót,nekem meg apunak annyit sem h gyere ide. pl ha én akaromlevinni mert ayunak fáj vmije, ugy kel kiráncigálni,ez elég idegesítő h mással még sétálni sem hajlandó.a nagy kutyáknak folyton neki megy,a mentőautónak is neki akar,nagyon kis butus.mondom buszrase lehet szállni vle mert megugrik az ajtótól ahogy becsukódik. lehet előtte rosszul volt tartva mielőtt hozzánk kerül de 1év után már illene változnia,pláne h anyu agyon kényezteti...ahogy így megnézem a válaszokat csak a mienk ilyen kis primó úgylátszik:D de a saját tapasztalatomat gondoltam leírom én is h a mienk pl ilyen.jah és iszinyat büdös a szája és rosszak a fogai:S
2010. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!