Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám pálcával együtt...

A kutyám pálcával együtt lenyelte a jégkrémet. Elvittem állatorvoshoz az mondta, hogy majd széklet formájában kijön. De nem jött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint nem kakált még a kutyád? Mikor voltál vele az orvosnál?
2015. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A pálca kicsit nehezen fordul a bélcsatornában. Biztos állatorvoshoz vitted?

Némelyik állatorvos nem mondja meg azt ,hogy "fogalmam sincs". Vidd állatkórházba!

2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám benyalt egy piskóta alakú pálcikát. Eltelt pár nap, mire egyben kijött, de a közepén elakadt, nekem kellett kiszedni. :)

Magnumos pálcika volt, viszonylag nagy, de egy bullmasztiff nyomta be.

2015. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem azért a húsz fillérért, de egy csomószor le lettem már cseszve ezen az oldalon ebben a témakörben kutya miatt,. de nekem soha az életben nem eszik meg a kutyám olyant, amit nem lehet. Nem lehet, hogy balf..szok vagytok? Hogy a búbánatos ..csába tud megenni egy kutya egy pálcát?

Vagy odadobod neki a jégkrémet egyben, vagy csak odatartod, és akkora lúzer vagy, hogy engeded, hogy benyalja a kezedből az ehetetlent.

Ha gyereked lenne, akkor hagynád, hogy megegye a műanyag kanalat? A kérdésen még ki sem akadtam, hanem a válaszon, hogy mással is megesett. Miért nem lehet erre vigyázni?

Az én kutyáimnak bele lehet nyúlni a szájába, ha úgy van, és ha valamit rágnak és rájuk szólok, hogy mi az? akkor leteszik elém és megmutatják. Hogy tud egy kutya benyelni egy pálcikát? Hogyan adtad neki a jégkrémet? Elé dobtad és nem szóltál előtte, hogy vigyázz, pálcikás? Ha meg magad tartod oda, hogy lenyalja, akkor lehetne annyi eszed, hogy a nyelét erősen tartod. Ha meg tudod,hogy a kutyád mohó és nem lehet vele ilyent csinálni, akkor ne így add oda! Az én kutyáimmal pl simán meglehet csinálni, hogy úgy adok oda valamit, hogy nem kapnak meg mindent belőle. pl. oda tartom, leharapják a csont porcos végét, de a szárát eldobom a kukába.

2015. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, neked mi bajod van???
2015. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem semmi bajom nincs. A kutya olyan, mint egy gyerek, nem dobunk elé olyant, aminek egy része ehetetlen. Miért bonyolult? Mégis hogy eshet meg? Úgy, hogy odaadjuk neki. Ilyen egyszerű.
2015. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kutya????? Remélem tudod, hogy kutyának csokit, jégkrémet nem adunk SOHA!!!
2015. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a fa pálcikát simán megemészti. Az én 8 kilós ebem legalábbis szívesen ropogtat botocskákat, és csak nagyon ritkán jön ki hátul belőle látható darabban. Képzeld el, a csontot is lebontják.

De kutyának édességet NE!

2015. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4 nek valahogy "kicsit" hihetetlen amit írsz. Hogy mindelki lúzer, csak te nem mert a te kutyáddal még sosem történt semmi. Nah....persze. És mégis miben tartod szerencsétlent? Dobozban? :D

Én mondjuk nem érzem magam lúzernek, sem balf..sznak, pedig annyi "érdekesség" történt már a kutyá(i)mmal, hogy fel sem tudom sorolni. És a kérdezőt sem tartom annak. Balesetek előfordulnak. Aki azt mondja vele nem, az hazudik (vagy majd fog).

Hogy hogy nyelhet le egy pálcát? Nagson egyszerűen. Egy pillanatra lankad az ember figyelme, és mát meg is történt a baj.. Ennyi. Ettől még semki nem balfék. Ennyi erővel mindenki az, mert mindenkinek volt már kisebb-nagyobb baklövése figyelmetlenség miatt. Az más kérdés, hogy ennek á kutyá issza meg a levét jelen esetben.


Szerintem is állatkórházba kellene vinni. Röntgenezzék meg neki, az a biztos.

2015. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, gyerekeim is vannak!

A 3 éves épp tegnap esett le a szobai trambulinról. Lehorzsolta a homlokát és az orrát.

Feljelentsz gondatlan veszélyeztetés miatt?

Nevetséges vagy.

2015. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!