Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség, Olyan létezik hogy...

Segítség, Olyan létezik hogy szorulás és hasmenés együtt?

Figyelt kérdés

Mert ha eddig nem volt akkor nekem tuti olyan van!

Kb 2-3 órája rám jött a kulhatnék és éreztem hogy ez keményebb mint szokott lenni aminek örültem is mert eddig csak valami nagyon folyékony volt amit nyilván a sok stressz okoz és most szerintem ezt is

Na a lényeg hogy leültem a wc-re és vártam a csodát, de semmi

Akárhogy próbáltam erőlködtem vagy csak finoman vártam egy félórát semmi aztán nagy nehezen ki jött 2db bogyó olyan volt mint amit a kecske csinál olyan lapított gömb csak nagyon kemény

na most elkezdtem kicsit szaladgálni mert olvastam hogy attól jobb és most egy kis folyékony kijött, de erőltetni már nem nagyon mertem mert hát nem egy kellemes érzés

Na most ilyenkor mit csináljak?

Érzem hogy kell nagyon is de ha wc-re ülök semmi

most akkor erőltessem vagy hagyjam és csak egyek igyak mindenfélét?

Az a baj hogy velem ilyen még nem fordult elő és nagyon félek hogy felrobbanok vagy valami ha nagyon erőltetem

Mit csináljak egyelőre még nem akarok hashajtóhoz nyúlni a futás nem jött be, kávét nem szívesen mert régebben magas volt a vérnyomásom, lekvárom, tejem nincs itthon

Az étolajat még megpróbálom később abból van bőven

a tejföl segíthet?

Valaki nyugtasson meg hogy ez mindenkinél ilyen amilyennek én leírtam, nagyon félek segítsetek mit lehet ilyenkor vagy mi a jó ilyenkor?



2015. febr. 24. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Csak az első pár sort olvastam el, de fordulj gasztroenterológushoz. Nekem vastagbélgyulladással vannak hasonló gondjaim.
2015. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Igyál meg 1-2 pohár forró vizet, sokszor ez is segít.

Ne erőltesd, mert aranyér, vagy végbélrepedés lehet a vége. Biztos olyan dolgokat ettél, ami fog és nem ittál elég folyadékot. Ha már ennyire besűrűsödött, akkor egy glicerin kút hamar megoldást hoz.

2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat

Az igaz hogy mostanaban eleg keveset iszok megprobalom a sok folyadekot de ha nem jo akkor marad a gasztrodoki

2015. febr. 24. 17:08
 4/21 A kérdező kommentje:
ha csinálok magamnak egy hasmenést az segít vagy csak még rosszabb lesz?
2015. febr. 24. 17:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj hasmenést. Azért lenne jobb a glicerin kúp, mert az kihozza belőled a kevés folyadék miatt összegyűlt és megkeményedett székletet, azt már anélkül nehezen tudod kipréselni , mert beszáradt és a hasmenéses részt még mellette kiengedi, de a kemény már nem jön ki.
2015. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem, akkor gondolom a kaját is hanyagoljam míg ez meg nem oldódik, gyógyszertárban kapható a glicerines kúp?
2015. febr. 24. 17:25
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen a gyógyszertárban kapható. Egyél azért de,valami könnyűt.
2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, recept nélkül kiadják. Ehetsz nyugodtan, én ilyenkor joghurtot, leveseket, főzeléket, gyümölcsöt eszem és sok folyadákot.
2015. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van itthon visu mikrós levesem, az segít valamit vagy csak arra jó hogy egyek?
2015. febr. 24. 17:48
 10/21 A kérdező kommentje:

És ha jön az inger akkor inkább tartsam vissza, vagy olyankor mit csináljak?

Nem jön ki semmi az biztos

2015. febr. 24. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!