Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám pálcával együtt...

A kutyám pálcával együtt lenyelte a jégkrémet. Elvittem állatorvoshoz az mondta, hogy majd széklet formájában kijön. De nem jött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
9/10# Nem tartalak lúzernek, sajnálom, hogy magadra vetted, mert egy gyerekre való figyelés sokkal összetettebb. Nem tartom a kutyáimat dobozban, sőt mi több zömében udvaron élnek, de sosem akadt még a szájuk ügyébe számukra ehetetlen, ezért nem értem, hogy hogyan kerülhet a kutya szájába a pálcika. Ezért fakadtam ki. Vagy neki adod, vagy eldobod, másképp hogyan? Amit a 8# ír az is hülyeség, mert a csont valóban emészthető a kutyák számára, a bajt a szilánkosan törő csont szokta jelenteni. A Fa nem emészthető, ha a 8. válaszoló kutyája nem szarja ki a fát, az nem azért van mert megemésztette hanem összegyűlik a beleiben. Nem egyszer volt már rá példa, hogy a kutya sok ideje való rosszulléttel került kórházba, és kiderült, hogy a gumilabdától elkezdve minden volt a belében. Ezen kívül a kérdező nem írta, hogy csokis jégkrémet kapott a kutya, szóval ezen nem én akadtam fenn, én inkább azon, amit először írtam, hogy fennakadhat a beleiben, főleg, ha benyelte egyben. Ebből kifolyólag akadtam ki, hogy hogyan eshetett meg, hacsak nem tolja a pofájába, vagy nem dobja el. Persze, hogy a kutya beeszik sok mindent amit talál, de pálcikás jégkrémet azért nem talál csak úgy a fűben, szóval lehet rám haragudni, de ebben azért van némi felelőtlenség is.
2015. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
beteg állat...
2015. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!